Relacja na żywo z meczu Urania – Grunwald

Urania – Grunwald 6-1 (2-1)

(strona odświeża się automatycznie co 2 minuty)

KONIEC: 6-1 – mimo wysokiego wyniku młodym zawodniom Grunwaldu należą się pochwały za walkę

91 min Skudlik ukarany żółtą kartką

91 min trzy okazje gospodarzy – za pierwszym razem broni Kurpas, a pozostałe strzały zablokowane

6-1 Bujny, 86 min (karny)

86 min Kiepura ukarany żółtą kartką za dyskusje

86 min Kozłowski fauluje Barczaka w polu karnym – KARNY

85 min okazja Bujnego, ale niewykorzystana

81 min R.Grzesik ukarany żółtą kartką

5-1 Skudlik, 78 min (głową) – po dośrodkowaniu z rogu Bujnego Skudlik głową pokonał Kurpasa

78 min za Kokoszkę wszedł Szczyrba

78 min Okazja gospodarzy – broni Kurpas

75 min Świetna okazja Grunwaldu na drugiego gola – obrońca gospodarzy zagrał piłkę do tyłu, przejął ją Kiepura, minął bramkarza i uderzył w kierunku bramki i tam jakimś cudem Cieślik wybił wślizgiem futbolówkę na róg

72 min Cieślik uderzył nad bramką

71 min Za Bartoszka wszedł Kozłowski

4-1 Skudlik, 70 min (głową) – otrzymał podanie w pole karne od Kokoszki i na raty pokonał Kurpasa podwyższając wynik na 4-1

69 min za P.Grzesika wszedł R.Grzesik

3-1 Henisz, 64 min – Henisz otrzymał podanie w pole karne, obrócił się z piłką i trafił w róg bramki

62 min Podwójna zmiana u gospodarzy – za Nowaka wszedł Kornas, a za Jurczyńskiego Zalewski

57 min Jurczyński mija Kurpasa, ale zostaje zablokowany przez Babisza

56 min Kurpas broni strzał Nowaka

53 min kontra Grunwaldu – strzał Kiepury broni Pardela

52 min Gąsior minimalnie nad bramką

50 min Kokoszka ukarany żółtą kartką

47 min Strzał Kiepury z trudem wybija Pardela

46 min za Majchrzyka wszedł Gąsior

Do przerwy: 2-1 – przewaga lidera jest niepodważalna, w składzie podstawowym Grunwaldu gra 7 zawodników z rocznika 2001 i starają się podejmować rekawicę

45+2 min po dośrodkowaniu Kokoszki z rogu Cieślik uderzył głową na długim słupku i refleksem popisał się Kurpas chroniąc swój zespół przed stratą bramki

Sędzia doliczył 2 minuty

44 min Kokoszka chciał skopiować swój wyczyn – z dystansu trafił w poprzeczkę

44 min kapitalna okazja gospodarzy – Nowak zablokowany

42 min strzał Nowaka obok bramki

41 min Kiepura wysoko nad bramką

2-1 Kokoszka, 39 min – zawodnik Uranii zdecydował się na strzał z dystansu i pięknym uderzeniem nie dał szans Kurpasowi

36 min Nowak ze skrzydła uderzył tuż nad bramką

35 min Przypadkowe uderzenie Jurczyńskiego mogło wpaść za kołnierz Kurpasa

32 min Jańczak zza pola karnego nad bramką

27 min Bujny z wolnego zza szesnastki uderzył nad bramką

24 min Jurczyński ukarany żółtą kartką

24 min Po dośrodkowaniu Nowaka Bujny na długim słupku uderzył obok bramki

1-1 Babisz, 22 min (głową) – na połowie Uranii faulowany Kiepura (wrócił z wypożyczenia do Grodźca), Malec wrzucił piłkę w pole karne i Babisz głową pokonał Pardelę

19 min Jańczak z dystansu – broni Kurpas

17 min Henisz uderzył piłkę nad wychodzącym Kurpasem, ale nikt nie zamknął akcji

16 min Bujny z dwudziestu kilku metrów trafił w słupek

15 min Jurczyński zza pola karnego nad bramką

12 min Bujny wrzucił piłkę na długi słupek do Nowaka, który z bliska trafił w Kurpasa

1-0 Bujny, 10 min (karny) – pewny strzał pod poprzeczkę

Sędzia boczny przypadkiem złamał chorogiewkę w rogu boiska i trwa jej wymiana

7 min Skorupa zahaczył w narożniku pola karnego Jurczyńskiego – KARNY