Relacja na żywo z meczu Unia – Grunwald

Unia – Grunwald 13-0 (5-0)

W końcówce sfaulowany został Malec, ale dograł mecz do końca; kapitan „Zielonych” z kontuzją Achillesa opuścił stadion Unii w karetce

KONIEC: 13-0 – druga w historii

87 min Gadaj trafił w słupek

13-0 Wolny, 84 min – po podaniu Kowalskiego w sytuacji sam na sam pokonał Kurpasa; trzeci zawodnik Unii z hat trickiem

83 min Pawłowski trafił w słupek

Rekord zagrożony?

12-0 Pawłowski, 79 min – Pawłowski lobem pokonał Kurpasa po znakomitym, dalekim podaniu Kowalskiego

77 min po zagraniu ze skrzydła Małkowski uderzył nad bramką

76 min Malec z dystansu nad bramką

72 min Kowalski w polu karnym trafił w Kurpasa

11-0 Wolny, 69 min – po podaniu Kowalskiego Wolny uderzył w róg bramki

65 min okazja na honorowego gola, ale Malec po podaniu Ogłozy uderzył nad bramką

10-0 Małkowski, 61 min – drugi zawodnik Unii kompletuje hat tricka – w pole karne dośrodkował Fahrenholt, piłkę za krótko głową wybił Babisz, przejął ją Małkowski i trafił w róg bramki

60 min Wojtyczka ukarany żółtą kartką

59 min za Szola wszedł Botor

59 min za Jikię wszedł Wentkowski

59 min Wolny przewrotką obok bramki

58 min strzał Wolnego wybija Kurpas

57 min za Gąsiora wszedł Kowalcze

9-0 Małkowski, 57 min – kolejne trafienie gospodarzy, tym razem po indywidualnej akcji Małkowskiego, który rozpoczął akcję na własnej połowie

55 min za Maciaszka wszedł Gadaj

8-0 Maciaszek, 54 min (karny)

53 min po dośrodkowaniu Wolnego w pole karne ręką zagrywa Skorupa – KARNY

52 min strzał Pawłowskiego na róg wybija Kurpas

7-0 Pawłowski, 51 min – podanie z głębi pola od Krawczyka, Pawłowski nie trafił w odbitą piłkę, jednak ją przejął i pokonał Kurpasa strzałem w róg

6-0 Małkowski, 48 min – zawodnik gospodarzy wszedł w pole karne i podwyższył na 6-0

46 min u gospodarzy za Jaromina i Kocurka weszli Krawczyk i Pawłowski, a w Grunwaldzie za Wojtaczkę Ochnio

Do przerwy: 5-0

5-0 Jaromin, 40 min – Fahrenholt dośrodkował w pole karne, piłkę głową do Jaromina zgrał Iwan i „Hubert” skompletował hat tricka

40 min strzał Maciaszka zza pola karnego na róg wybija Kurpas

4-0 Jaromin, 34 min – Fahrenholt dośrodkował z rogu, piłka przeszła do Wolnego będącego na lewej stronie pola karnego, ten podał futbolówkę pod bramkę, lekko trącił ją jeszcze Iwan i Jaromin podwyższył wynik na 4-0

32 min strzał Jaromina broni Kurpas

3-0 Jaromin, 28 min – Wojtaczka niedokładnie zagrał do Malca, piłkę przejął Maciaszek i uciekł prawym skrzydłem, wszedł w pole karne i dograł na 10. metr do niepilnowanego Jaromina, a ten okazji nie zmarnował

27 min strzał Wolnego z boku pola karnego broni Kurpas

26 min Spalony minął w polu karnym obrońcę i dograł do Gąsiora, który uderzył tuż obok dalszego słupka

26 min Kocurek z dystansu trafił w poprzeczkę

21 min strzał Kocurka z wolnego zza szesnastki broni Kurpas

18 min strzał z wolnego gospodarzy – rykoszet na róg wybija Kurpas

15 min strzał Wolnego broni Kurpas

2-0 Maciaszek, 14 min – po strzale Maciaszka piłka odbiła się od nogi Szola i przelobowała Kurpasa

13 min strzał Jaromina broni Kurpas

1-0 Wolny, 9 min (karny) – Kurpas poszedł w prawy róg bramki, a Wolny uderzył w lewy

8 min po dośrodkowaniu Małkowskiego w pole karne Szol zagrał ręką i sędzia podyktował KARNEGO

3 min strzał Maciaszka na róg wybija Kurpas