Relacja na żywo z meczu Szopienice – Grunwald

UKS Szopienice – Grunwald 0-4 (0-1)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 0-4

92 min po rogu Dolecki wybija piłkę zmierzającą do bramki po główce Oberaja

92 min strzał Węgrzyka z problemami na poprzeczkę wybija Stasiczek

90 min Podlacha ukarany żółtą kartką

88 min dośrodkowanie Dobrowolskiego i Pawłowski nie trafia w piłkę głową

87 min okazja Skorupy – bramkarz odbija jego strzał

85 min za Klimka wszedł Kłosek

85 min Wojtaczka ukarany żółtą kartką

83 min za Chmielarskiego wszedł Jastrzębski

82 min za Kota wszedł Podlacha

77 min Dobrowolski ukarany żółtą kartką

76 min podwójna zmiana w Grunwaldzie – za Ogłozę wszedł Burdzik, a za Maciaszka Skorupa

0-4 Jankowski, 76 min – Kowalczyk wyprowadził kontrę i zagrał do Jankowskiego, który uciekł obrońcy i nie dał szans bramkarzowi

73 min strzał Maciaszka wybija nogami Łuczak

69 min potrójna zmiana u gospodarzy – zeszli Choroś, Chodak i Jochimczyk, a weszli Dobrowolski, Ł.Wentkowski i Oberaj

0-3 Jankowski, 66 min – po wybiciu Stasiczka Kot zagrał za plecy swoje i obrony, Jankowski uciekł obrońcy i uderzył w róg bramki

0-2 Ogłoza, 57 min – Jankowski powalczył o piłkę, przejął ją i dograł w pole karne do Kota, ten przepchnął się przez obronę i wyłożył do nadbiegającego Ogłozy, który przyjął piłkę lewą nogą,a uderzył prawą obok bramkarza i przy słupku

49 min Poprawa popełnia fatalny błąd i zagrywa w poprzek boiska, przejmują ją gospodarze, Pawłowski wychodzi na czystą pozycję – broni strzał Stasiczek

46 min za Thiela wchodzi od początku drugiej połowy Dolecki, a u gospodarzy wszedł Klimek

Do przerwy: 0-1

Rozpadło się w Szopienicach i to mocno

45+1 min Jankowski po rogu uderzył nad bramką

42 min po wolnym Jankowskiego Kot po rękach bramkarza trafia głową do siatki – spalony

39 min świetna okazja gospodarzy – Pawłowski sam na sam, odbija Stasiczek, po chwili piłka trafia do Tadry, którzy uderza obok bramki

36 min Choroś ukarany żółtą kartką

35 min Thiel ukarany żółtą kartką

34 min strzał Jankowskiego nad bramką

32 min Kot wypuszcza Maciaszka, a ten w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z bramkarzem

30 min Tadra uciekł prawą stronąi dograł do Pawłowskiego – Stasiczek wybija

26 min Stasiczek ubiegł zawodnika gospodarzy i tym samym rozpoczął kontrę – Ogłoza w sytuacji sam na sam chciał przelobować bramkarza, ale ten końcowkami palców wybił piłkęna róg

25 min strzał Jankowskiego z wolnego nad bramką

19 min Strzał Pawłowskiego zza szesnastki odbija Stasiczek

15 min Węgrzyk wrzucił z wolnego i Chodak głową uderzył obok bramki

0-1 Kot, 13 min (głową) – Maciaszek wyrzucił piłkę z wolnego na długi słupek i tam z bliska do siatki piłkę skierował głową Kot

8 min Ogłoza ukarany żółtą kartką

5 min Wentkowski wchodzi w pole karne i jego strzał broni Stasiczek

3 min Tadra dograł przed pole karne, Ostrowski wybił piłkę piętą, przejął ją Wentkowski i uderzył centymetry obok bramki