Relacja na żywo z meczu Strażak – Grunwald

Strażak – Grunwald 0-2 (0-1)

(strona odświeża się automatycznie co 2 minuty)

KONIEC: 0-2

93 min Gąsior i Jastrzębski ukarani CZERWONYMI kartkami

92 min strzał Podlachy broni bramkarz

91 min okazja Jastrzębskiego – broni Kurpas

90 min za Jankowskiego wszedł Burdzik

87 min Kozłowski odebrał piłkę obrońcy i wyłożył do Jankowskiego – świetna interwencja bramkarza

85 min za Karwickiego wszedł Suchoń

80 min po dośrodkowaniu Chmielarskiego piłka dotarła w polu karnym do Jankowskiego, którego strzał bramkarz wypluł przed siebie, a dobitkę uniemożliwił obrońca

79 min za Ogłozę wszedł Gąsior

74 min strzał Twardocha tuż obok bramki

72 min za Mleczkę wszedł Kozłowski

0-2 Ostrowski, 70 min (głową) – Babisz wrzucił piłkę z wolnego do Ostrowskiego, który przyjął futbolówkę głową na dalszym słupku i głową przelobował bramkarza

68 min Twardoch ukarany żółtą kartką

68 min Mleczko nawinął w polu karnym obrońcę, jednak jego strzał został w porę zablokowany przez kolejnego defensora

61 min za Mijacza wszedł Kalisz

53 min za kontuzjowanego Doleckiego wszedł Podlacha

47 min Ogłoza przejął piłkę na lewej stronie pola karnego, ale uderzył zbyt słabo i wprost w bramkarza

46 min zmiana u gospodarzy – od początku rozpoczął Płuciennik

Do przerwy: 0-1

45 min strzał Karwickiego broni Kurpas

44 min dośrodkowanie w pole karne i Mleczkoz bliska wysoko nad bramką

41 min strzał Mleczki zza szesnastki obok bramki

41 min strzał Różyckiego z boku pola karnego broni Kurpas

37 min Dolecki ukarany żółtą kartką

36 min po rogu Twardoch głową wysoko nad bramką

33 min Jastrzębski ukarany żółtą kartką

30 min strzał Różyckiego z narożnika pola karnego broni Kurpas

0-1 Mleczko, 29 min – po rzucie z autu Babisza piłka trafiła na długim słupku do Mleczki, który nożycami pokonał Redzika

27 min Dolecki przejął piłkę przed szesnastką, na trudnym terenie trafiła ona do Twardocha, który huknął zza pola karnego i bramkarz na raty obronił strzał

22 min po dośrodkowaniu Mijacza w pole karne z piłką minęli się napastnicy Strażaka i bramkarz Grunwaldu

19 min strzał Twardocha z dystansu kilka metrów obok bramki

9 min po rogu Jankowskiego piłka spadła na długi słupek pod nogi Ostrowskiego, któremu w ostatniej chwili wybili piłkę obrońcy

2 min Różycki z dystansu uderzył nad bramką

W porównaniu do meczu sprzed tygodnia w Grunwaldzie brakuje Lamliha, Oswalda i Petrusa – za nich od pierwszych minut Kurpas, Sobstyl i Dolecki