Relacja na żywo z meczu Stadion – Grunwald

Stadion – Grunwald 2-3 (0-3)

(strona odświeża się automatycznie co 2 minuty)

KONIEC: 2-3 – niewiele brakowało, a Zieloni wypuściliby pewne zwycięstwo z rąk

Dolaciński huknął – na szczęście – nad bramką!

92 min błąd Lamliha i rzut wolny pośredni z 15 metrów!

Sędzia doliczył 3 minuty

89 min za Twardocha wszedł Podlacha

87 min strzał Dolacińskiego broni Lamlih

81 min setka Jankowskiego – wybija nogami bramkarz

80 min strzał Dolacińskiego z wolnego wybija Lamlih

79 min za Wieczorka wszedł Kolebski, a za Zimończyka Wiśniewski

2-3 Kuczera, 76 min (głową) – po dośrodkowaniu w pole karne Kuczera głową trafił do bramki Grunwaldu

72 min Ledwig ukarany żółtą kartką – drugą w meczu i w konsekwencji CZERWONĄ, Stadion w 10-tkę

71 min po rogu Twardocha Petrus głową uderzył tuż obok bramki

69 min strzał Bereski z dystansu minimalnie niecelny

64 min za Doleckiego wszedł Petrus

59 min za Garcarczyka wszedł Wylenżek

57 min Ogłoza przejął bezpańską piłkę po nieporozumieniu obrony, podciągnął z nią i w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z bramkarzem

54 min Ledwig ukarany żółtą kartką

1-3 Dolaciński, 51 min (karny) – po nogach Lamliha piłka wpadła do siatki

50 min Wojtaczka fauluje w polu karnym Wieczorka – KARNY

46 min od II połowy w Stadionie w podstawowym składzie zaczynają Tobor i Kupka

Do przerwy: 0-3

45+1 min po rogu główkę Kuczery pewnie broni Lamlih

Sędzia doliczył 1 minutę

0-3 Twardoch, 39 min – Kozłowski odebrał piłkę na własnej połowie rywalowi i uruchomił Jankowskiego, który uciekł obrońcy i wyłożył piłkę Twardemu, a ten trafił do pustej bramki

36 min kontra Grunwaldu – Ogłoza zagrał do Twardocha, z którego strzałem poradził sobie bramkarz

33 min Kozłowski do końca powalczył o piłkę i o mały włos nie pokonał bramkarza

0-2 Jankowski, 32 min – po dalekim zagraniu Wojtaczki piłka przeskoczyła Garcarczyka, przejął ją Jankowski, wszedł w pole karne i strzałem na dalszy słupek podwyższył prowadzenie

0-1 Ogłoza, 25 min (głową) – po dośrodkowaniu Bereski z wolnego Ogłoza skierował piłkę głową do siatki Stadionu – czwarta próba przyniosła efekt

21 min po dośrodkowaniu Jankowskiego Ogłoza przyjął piłkę w polu karnym na pierś, czym zgubił obrońcę, ale strzelił po raz trzeci nad bramką

Dzisiaj w Grunwaldzie w środku pola brakuje kapitana Babisza, który pauzuje za kartki

13 min Wieczorek z narożnika pola karnego uderzył tuż nad bramką

12 min po rzucie rożnym Kuczera głową uderzył niecelnie

8 min Ogłoza tym razem uderzył zza szesnastki – ponownie kilka metrów nad bramką

6 min strzał Ogłozy z kilkunastu metrów nad bramką