Relacja na żywo z meczu Stadion – Grunwald

Stadion – Grunwald 1-3 (1-1)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 1-3

92 min po strzale zawodnika Stadionu poprzeczka przyszła w sukurs Stasiczkowi

Sędzia doliczył 3 minuty

90 min Ogłoza głową obok bramki

87 min za K. Skorupę wchodzi Romańczyk

85 min Kozłowski ukarany żółtą kartką na ławce

82 min za Pasikowskiego wszedł Solarz

82 min po rogu Kot uderzył głową i piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na róg

81 min strzał Ogłozy zablokowany

80 min za Kozłowskiego wszedł Ozaki, a w Stadionie Delonga Siniacki

1-3 Kozłowski, 79 min – po strzale Ogłozy piłka odbiła się od poprzeczki i z pierwszej do siatki trafił Kozłowski

77 min K. Skorupa ukarany żółtą kartką

72 min piłka na wolne pole do Kota, który uciekał przed dwoma obrońcami i zza pola karnego uderzył obok bramki

67 min D. Skorupa wrzucił z wolnego i nachodzący na piłkę Ogłoza uderzył nad bramką – spalony

65 min za Sobstyla wszedł Poprawa

65 min za Dudę wszedł Skrzyński

62 min za Malika wszedł Kubica

57 min Wojtaczka widząc, że bramkarz wyszedł daleko, zdecydował się na strzał z połowy boiska – minimalnie chybił

56 min Ogłoza z dystansu – wybija świetnie Czarnogłowski

1-2 D. Skorupa, 54 min – Ogłoza wrzucił za plecy obrońców do D. Skorupy, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza

52 min Kot w polu karnym odgrywa do Kozłowskiego, ten zostawia futbolówkę Ogłozie, który strzela obok bramki

46 min potrójna zmiana w Stadionie – w szatni zostali Matusiak, Puchała i Dobias, a w ich miejsce weszli Suwała, Kacica i Dobrowolski

Do przerwy: 1-1

45+1 min po rzucie różnym Pleban uderzył obok bramki

Sędzia doliczył 1 minutę

45 min dośrodkowanie za plecy obrońców Grunwaldu i jak spod ziemi wyrósł Puchała – strzał wybija Stasiczek

41 min Ogłoza ostro dośrodkował z lewej strony, bramkarz odbił piłkę w bok i na długim słupku Kozłowski strzelił w boczną siatkę! Jak to nie wpadło?!

38 min Kozłowski uciekł prawym skrzydłem i dograł przed bramkę, obrońca uprzedził Kota

1-1 Kot, 35 min – Kocik zza szesnastki plasowanym strzałem przy słupku doprowadził do wyrównania po podaniu Ogłozy

33 min dobry zwód Malika, który z linii szesnastego metra trafił w poprzeczkę!

32 min piłka na wolne pole do Ogłozy, który w doskonałej sytuacji źle ją przyjął i wygonił się w bok, strzał z ostrego kąta wybił bramkarz

29 min Strzał Malika tuż obok

28 min po wolnym Grunwaldu najpierw piłka trafiła w polu karnym w Ostrowskiego, a potem w Malika – obrońcy wybili piłkę

26 min po rogu główkował Ostrowski i piłka trafiła w Ogłozę – obrońca wybił piłkę

22 min Pasikowski ukarany żółtą kartką

21 min strzał Puchały zza szesnastki broni Stasiczek

20 min Malik poszedł za piłką do końca i wygarnął ją bramkarzowi, następnie odegrał do Kota, który minął atakującego bramkarza i jego strzał wybił obrońca, spadającą przy słupku piłkę chciał uderzyć Kozłowski, ale trafił w obrońcę – faul

19 min D. Skorupa z wolnego wysoko nad bramką

18 min kontra Stadionu – strzał Dudy na raty broni Stasiczek

10 min groźna akcja Grunwaldu – K. Skorupa wchodzi w pole karne z lewej strony i odgrywa przed bramkę, która nie dociera do nikogo, wybitą futbolówkę przejmuje Ogłoza, a jego strzał broni bramkarz

1-0 Dobias, 5 min – z wolnego z narożnika pola karnego piłkę w pole karne zagrał Pleban, w szesnastce najlepiej odnalazł się Duda i pokonał Stasiczka. Niespodzianka w Halembie

Dzisiaj brakuje w składzie Krzysztofa Maciaszka. Za niego od pierwszej minuty Jakub Kozłowski.