Relacja na żywo z meczu Sparta – Grunwald

Sparta – Grunwald 3-1 (2-0)

(strona odświeża się automatycznie co 2 minuty)

KONIEC: 3-1 – zasłużone zwycięstwo gospodarzy i kolejny mecz, w którym zawodnicy Grunwaldu grali bardzo ambitnie

92 min uderzenie Kawulki w rękach Lamliha

91 min strzał Gąsiora broni bramkarz

Sędzina Kowalska doliczyła 1 minutę

88 min Wawrzyńczok uderzył technicznie zza szesnastki obok bramki

87 min strzał Todorskiego obok bramki

86 min lob Jężaka broni Lamlih

80 min strzał Halupa broni Lamlih

3-1 Spalony, 78 min – po dalekim zagraniu Babisza Sarzała zbyt lekko zgrał piłkę głową do bramkarza i Spalony uprzedził go posyłając futbolówkę do siatki

77 min Zieloni ledwie zaczęli od środka i już mogli stracić gola – w sytuacji sam na sam Lamlih uprzedza Kawulkę

3-0 Kawulka, 76 min – Wawrzyńczok zagrywa na wolne pole do Kawulki i ten strzałem w długi róg nie daje szans Lamlihowi

73 min kontra Sparty – Kawulka lobem tuż obok dalszego słupka

70 min kolejna próba Ochnia z dystansu – coraz niżej

67 min za kontuzjowanego Ł.Michalskiego wszedł Halup

67 min niecelne uderzenie Ochnia z dystansu

64 min groźny strzał Wawrzyńczoka z dystansu – Lamlih wybija na aut

61 min Ł.Michalski ukarany żółtą kartką za faul na uciekającym mu Spalonym

60 min Gospodarze po przerwie nic nie grają, a Grunwald w natarciu

57 min celne uderzenie Spalonego z dystansu

56 min dobra okazja Ogłozy – jego strzał z 16 metrów broni Makles

55 min po 10 minutach od wejścia Nowotnik nie był w stanie kontynuować gry i wszedł za niegoJężak

47 min Gąsior zagrał w pole karne do Ogłozy, a ten trafił w boczną siatkę

46 min zmiany w obu zespołach – w Grunwaldzie za Kozłowskiego wszedł Botor, a w Sparcie za K.Michalskiego Nowotnik

Do przerwy: 2-0 – mimo straty dwóch bramek są pozytywy w grze Grunwaldu, który odważnie atakuje

44 min Gąsior odebrał na 16. metrze piłkę obrońcy, ale uderzył za słabo i futbolówka padła łupem Maklesa

44 min po dośrodkowaniu Wawrzyńczoka z rogu Sarzała głową uderzył nad bramką

42 min Kawulka ponownie staje oko w oko z Lamlihem po podaniu K.Michalskiego i ponownie bramkarz Zielonych paruje piłkę

41 min zaprzepaszczona okazja Grunwaldu – nieporozumienie w defensywie gospodarzy, piłkę przejął Gąsior i zamiast uderzyć do opuszczonej przez bramkarza bramki dograł za mocno do nadbiegającego Ogłozy, którego uprzedził obrońca

38 min strzał Spalonego z wolnego z 18 metrów przeleciał z 2 metry nad bramką

32 min po rogu strzał Sarzały odbił Lamlih

31 min K.Michalski wypuścił Kawulkę, którego strzał odbił Lamlih, a dobitka Todorskiego sparowana przez bramkarza Grunwaldu na róg

2-0 Wawrzyńczok, 30 min – po prostopadłym podaniu Kawulki Wawrzyńczok wyszedł sam na sam z Lamlihem, minął go i posłał piłkę do pustej bramki

24 min celne uderzenie Gąsiora zza pola karnego

22 min strzał Ochnia z dystansu bardzo niecelny

20 min Spalony uderzył niecelnie z dystansu

19 min po wolnym Spalonego z ok. 35. metra piłka odbiła się od obrońcy i trafiła pod nogi Ogłozy, który bez zastanowienia uderzył z powietrza, a bramkarz Sparty z najwyższym trudem wybił piłkę na róg

1-0 Todorski, 11 min – Wawrzyńczok dośrodkował z rogu, Todorski w polu karnym wyskoczył wyżej niż Malec i głową pokonał Lamliha

6 min strzał Ogłozy zza pola karnego nad bramką

3 min drybling K.Michalskiego przed polem karnym, a następnie jego strzał obroniony przez Lamliha