Relacja na żywo z meczu Siemianowiczanka II – Grunwald

Siemianowiczanka II – Grunwald 0-0 (0-0)

KONIEC: 0-0 – Zieloni mają już tylko matematyczne szanse na awans

93 min po dalekim wykopie Petrusa Ostrowski zgrał piłkę głową w pole karne do Jankowskiego, który mając obok siebie obrońcę oddał strzał, ale obronił go bramkarz gospodarzy

92 min po rogu Twardoch głową wysoko nad bramką

Sędzia doliczył 3 minuty

90 min za Majczaka wszedł Połata

89 min Wierzbica ukarany żółtą kartką

89 min za Krysiaka wszedł Kłos

88 min Bienka obok bramki

87 min Gąsior mógł uderzyć z pierwszej, gdy wbiegł w pole karne, ale wdał się w drybling i jego strzał broni bramkarz

79 min strzał Gąsiora zza szesnastki wysoko nad bramką

71 min kontra Grunwaldu – Jankowski ze skrzydła zagrywa do środka do Bereski, ten przedłuża na lewo do Twardocha, którego strzał na róg wybija Łokietek, co za okazja!

69 min przerwa na chwilę oddechu i wodę

68 min za Bocka wszedł Bienek

65 min za Wojtaczkę wszedł Gąsior

62 min za Dobrosia wszedł Jastrzębski

61 min po dośrodkowaniu w pole karne głową w okienko uderzył Wierzbica – Kurpas znakomicie wyciągnął strzał

54 min strzał Twardocha z dystansu broni bramkarz gospodarzy

Do przerwy: 0-0

45+2 min po dośrodkowaniu Petrusa z wolnego Jankowski trafił głową do siatki – boczny zasygnalizował spalonego

39 min za Kozłowskiego wszedł Twardoch

37 min Jankowski z wolnego z 20 metrów trafił w słupek

36 min po dośrodkowaniu Ryłki Krysiak w dogodnej sytuacji uderzył głową bardzo niecelnie

25 min chwila przerwy na uzupełnienie płynów

23 min brutalny faul na Kowalczyku – sędzia zastosował przywilej korzyści… na szczęście Kowal po udzielonej pomocy powrócił na boisko

20 min strzał Majczaka broni Kurpas

15 min strzał Jankowskiego z dystansu wybija bramkarz, Dolecki trafił w ręce bramkarza

10 min Dolecki przedarł się w pole karne, jednak jego dogranie zostało przyblokowane, a Bereska trafił w nogę obrońcy

8 min Ryłko uciekł lewą stroną i uderzył z kilkunastu metrów – Kurpas na raty obronił

8 min po dośrodkowaniu Jankowskiego z rogu głową uderzył Ostrowski i piłka padła łupem bramkarza

7 min strzał Krysiaka z boku pola karnego broni Kurpas

4 min strzał gospodarzy z dystansu bez problemu broni Kurpas

2 min po rogu Petrus głową niecelnie

W Grunwaldzie nieobecni dzisiaj m.in Ogłoza i Poprawa.