Relacja na żywo z meczu Siemianowiczanka II – Grunwald

Siemianowiczanka II – Grunwald 0-4 (0-2)

KONIEC: 0-4

0-4 Kowalczyk, 93 min – kontra, Kowal poszedł z własnej połowy do końca, minął bramkarza i strzelił do pustej, ustalając wynik

Sędzia doliczył 3 minuty

87 min podwójna zmiana w Grunwaldzie – za Maciaszka wszedł Tałady, a za K. Skorupę Romańczyk

0-3 Kot, 86 min – Kozłowski zaatakował obrońcę i po jego zagraniu Kocik podwyższył wynik zza pola karnego – jest to jego 150. bramka w I zespole

82 min za Kiecala wszedł Jastrzębski

80 min kontra – Kot do Kowalczyka i ten sytuacji sam na sam strzela obok bramki

79 min Maciaszek z wolnego w mur, a strzał D. Skorupy wybija bramkarz

78 min podwójna zmiana w Grunwaldzie – za Malika wchodzi Kubica, a za Ogłozę Kozłowski, a u gospodarzy za Swakonia Kłos

78 min Krawiec ukarany żółtą kartką

67 min za Kołodzieja wszedł Szier

66 min Ostrowski ukarany żółtą kartką

63 min D. Skorupa z dystansu obok bramki

60 min za Krakowskiego wszedł Połata

55 min po wolnym Lomania wybija piłkę, do bezpańskiej futbolówki doskoczył Kiecal, którego strzał od obrońcy wyszedł na róg

54 min D. Skorupa ukarany żółtą kartką

54 min zamieszanie pod bramką Grunwaldu, ale wyjaśnioma sytuacja

51 min D. Skorupa z dystansu nad bramką

50 min K. Skorupa z dystansu niecelny

49 min po rogu Lomania wybija ładnie piłkę

49 min kontra Grunwaldu – Maciaszek przegrał pojedynek sam na sam

46 min u gospodarzy za Skorupę wszedł Kolebski

Do przerwy: 0-2

0-2 D. Skorupa, 45 min – po faulu na Ogłozie D. Skorupa uderzył z wolnego z dystansu i piłka po rękach bramkarza wpadła do siatki

38 min Ogłoza przedarł się między obrońcami, wszedł w pole karne i dograł przed bramkę do Kota, obrońca wybił piłkę

36 min D. Skorupa z dystansu obok bramki

29 min strzał Malika zablokowany, dobitka D. Skorupy również

28 min Krakowski z wolnego z narożnika nad bramką

27 min K. Skorupa ukarany żółtą kartką; żółtkiem ukarany również trener gospodarzy

24 min Ogłoza zza szesnastki trafia w poprzeczkę!

21 min po rogu Bobryk wysoko nad bramką

20 min Kot wychodzi na czystą pozycję i posyła piłkę nad bramkarzem – obrońca w ostatniej chwili wybija piłkę zmierzającą do bramki

0-1 samobójcza, 17 min – D.Skorupa dośrodkował z rogu i jeden z obrońców trafił do własnej siatki

16 min D. Skorupa uderzył z wolnego – piłka odbiła się od muru i została wybita na róg przez bramkarza

16 min po rogu D. Skorupy bramkarz z problemami wybija

15 min Ogłoza w polu karnym trafia w obrońcę, a K. Skorupa zablokowany

12 min kontra gospodarzy – Kiecal trafia w boczną siatkę

10 min było blisko – po rogu główkę Ostrowskiego obrońca wybił trafiając w słupek, dobitka Kota zablokowana

5 min strzał Ogłozy zza szesnastki wysoko nad bramką

4 min Maciaszek wchodzi z prawej strony w pole karne i jego strzał tuż obok bramki