Relacja na żywo z meczu Siemianowiczanka II – Grunwald

Siemianowiczanka II – Grunwald 1-3 (1-1)

KONIEC: 1-3

92 min świetny rajd Skorupy zakończony strzałem – bramkarz sparował piłkę na róg

89 min za Kota wszedł Botor

89 min kolejna okazja Grunwaldu – Podlacha zza szesnastki tuż obok bramki

87 min Skorupa uciekł lewą stroną po zagraniu Chmielarskiego i dograł do Kota, który w stuprocentowej sytuacji uderzył wprost w ręce bramkarza

87 min za Ogłozę wszedł Podlacha

80 min za Maciaszka wszedł Burdzik

80 min strzał Bocka broni Kurpas

77 min strzał Ogłozy zza szesnastki wybija bramkarz

76 min za Jankowskiego wszedł Skorupa

1-3 Kot, 73 min – Chmielarski zagrał piłkę na wolne pole, Maciaszek uprzedził obrońcę i dograł w szesnastkę, gdzie Kot łatwo uwolnił się spod opieki obrońcy i strzelił obok bramkarza

70 min strzał Kota zza pola karnego na raty broni Łokietek

70 min w polu karnym Kot wyłożył piłkę do Ogłozy, który strzelił wysoko nad bramką

69 min za Pawlytę wszedł Zimończyk

64 min Pawlyta z wolnego z 25 metrów – Kurpas broni na raty

50 min strzał Maciaszka z wolnego broni Łokietek

1-2 Szier, samobójcza, 47 min – po dośrodkowaniu Maciaszka Kot wywarł presję na obrońcy, który głową pokonał własnego bramkarza

Do przerwy: 1-1

45+2 min Bocek uderzył z dystansu zza szesnastki i świetnie Kurpas wybił piłkę na róg

45+1 min Kot uderzył z dystansu – broni bramkarz

45+1 min Jankowski zza szesnastki trafił w słupek

45 min Wojtaczka z wolnego wrzucił piłkę w pole karne i Kot strzelił obok bramki

39 min kolejny raz Maciaszek z rogu i bramkarz wybija tak, że piłkę zmierzającą do bramki wybija głową Połata; piłkę przejmuje Jankowski i dośrodkowuje w pole karne, a Ogłoza w doskonałej sytuacji strzela nad bramką

39 min Maciaszek uderzył z rogu i bramkarz ponownie miał problemy

1-1 Kot, 37 min (głową) – Wojtaczka wrzucił piłkę w pole karne z wolnego i Kot głową po rękach bramkarza doprowadził do wyrównania

36 min Jankowski z wolnego zza pola karnego uderzył tuż nad poprzeczką

33 min Chmielarski wypuścił na prawej stronie Maciaszka, który wrzucił piłkę w pole karne i Kot głową uderzył obok bramki

31 min Szier ukarany żółtą kartką

Grunwald w natarciu, ale na razie nie może sforsować defensywy gospodarzy

26 min po rogu Jankowskiego Poprawa główkował tuż obok bramki

22 min strzał Pawlyty obok bramki

16 min Majczak zza szesnastki trafił po rękach Kurpasa w poprzeczkę, do piłki ruszyło dwóch zawodników Siemianowiczanki – najszybszy był Szal i uderzył nad bramką, co za okazja gospodarzy!

14 min po dośrodkowaniu Maciaszka Kot głową trafił w poprzeczkę

1-0 Pawlyta, 12 min (wolny) – Wojtaczka przed polem karnym wślizgiem wybija piłkę obrońcy – sędzia odgwizuje faul… Pawlyta z wolnego z ok. 17 metrów idealnie trafił w róg bramki

5 min po rogu Maciaszka bramkarz wybija piłkę