Relacja na żywo z meczu pucharowego Grunwald – Podlesianka

Grunwald – Podlesianka 1-8 (1-3)

KONIEC: 1-8

87 min strzał Maciaszka z wolnego nad bramką

1-8 Kędzierski, 85 min – idealne dośrodkowanie Zająca i Kędzierski… klatką piersiową pokonuje Stasiczka kompletując hat tricka

81 min Maciaszek bliski z rogu zaskoczenia bramkarza, który ostatecznie wybija piłkę na róg

80 min strzał Maciaszka wybija Wróbel

1-7 Kania, 78 min – Kędzierski dogrywa do Kani i ten trafia do pustej bramki

72 min strzał Kani wybija Stasiczek

70 min pierwsza poważna próba rezerwowego bramkarza gości – golkiper wybija z bliska mocny strzał Ogłozy

66 min podwójna zmiana w Podlesiance – za bramkarza Owsińskiego wszedł Wróbel, a za Dąbrowieckiego Kania

63 min Renner trafia do siatki, ale sędzia odgwizuje spalonego

60 min za Lisińskiego wszedł Zając

1-6 Rosiński, 59 min – po rzucie różnym Kędzierskiego Rosiński nie trafił czysto, ale piłka znalazła drogę do siatki; teraz wpada już wszystko

1-5 Kędzierski, 56 min – kontra gości i Kędzierski mimo asysty obrońcy trafia od słupka do siatki

1-4 Dąbrowiecki, 48 min – goście w takich sytuacjach są bezlitośni – strzał pomocnika zza pola karnego wpada tuż przy słupku

47 min po dośrodkowaniu Maciaszka z wolnego Kubica w świetnej okazji nie trafił w piłkę

46 min za Pasiekę wszedł Kawała

Do przerwy: 1-3

45 min świetna okazja gości – tuż obok bramki M. Stachoń

43 min Sobstyl uciekł prawą stronę i uderzył tuż obok dalszego słupka

38 min groźnie pod bramką Grunwaldu – strzał Niesyty wybija Stasiczek

1-3 Kędzierski, 33 min – natychmiastowa odpowiedź Podlesianki – Kędzierski zza „16” pokonuje Stasiczka

1-2 Ogłoza, 32 min (karny)

31 min w polu karnym faulowany Maciaszek – KARNY

30 min strzał Dąbrowieckiego broni Stasiczek

0-2 Lisiński, 29 min (głową) – po rogu złe wybicie Stasiczka, Rosiński zagrywa głową przed bramkę i do siatki – głową – trafia Lisiński

28 min strzał Rosińskiego końcówkami palców wybija na róg Stasiczek

25 min Malik ukarany żółtą kartką

24 min strzał Niesyty nad bramką

20 min kapitalna okazja Grunwaldu – po dośrodkowaniu Romańczyka Ogłoza złożył się do woleja i uderzył obok bramki

19 min kolejna szansa gości – strzał Kędzierskiego wybija Stasiczek

0-1 Renner, 9 min (głową) – po wolnym Rosińskiego Renner głową pokonał Stasiczka

3 min po rogu Żemła zablokowany w polu karnym