Relacja na żywo z meczu Pogoń Imielin – Grunwald

Pogoń Imielin – Grunwald 3-2 (2-0)

(strona odświeża się automatycznie co 2 minuty)

KONIEC: 3-2

94 min. Okazja Matyska – również Poprawa blokuje strzał

92 min. Okazja Nagiego – Poprawa blokuje strzał

91 min. Za Niewiedziała wszedł Przecherka

Sędzia doliczył 3 minuty

Grunwald w ataku

87 min. Dreszer uderzył z wolnego – wybija Mirka

3-2 Matysek, 85 min. – Matysek z obrońcą na plecach oddał strzał, piłka po rękach Kurpasa wpadła przy długim słupku

82 min. Matysek zza pola karnego obok bramki

Gospodarze wracają na właściwe tory (z pierwszej połowy)

76 min. Wojtaszak ponownie dośrodkowuje z lewej strony, piłka trafia do N.Nagiego, który obraca się z nią i po jego uderzeniu futbolówka odbija się od obroncy i wychodzi na róg

74 min. Groźnie pod bramką Grunwaldu – po dośrodkowaniu Wojtaszaka zamieszanie pod bramką halembian i w ostatniej chwili wybijają piłkę obrońcy

72 min. Za Pacwę wszedł M.Nagi

To jest jak na razie połowa Grunwaldu

2-2 Kowalski, 65 min. – Dreszer z lewej strony dostrzegł przed polem karnym niepilnowanego Kowalskiego, który przyjął piłkę i uderzył nie do obrony – mamy remis!

63 min. Po dośrodkowaniu Kowalskiego obrońca zdjął piłkę głową Babiszowi

61 min. Matysek przejął piłkę i zza pola karnego uderzył obok bramki

58 min. Za Rzepę wszedł Matysek

57 min. To nie są ostatnio dni Dreszera – w sytuacji sam na sam kopnął Panu Bogu w okno

55 min. Po rogu Kowalski nad bramką

54 min. Spalony wchodzi w pole karne i obrońca wybija mu piłkę spod nóg na róg

48 min. Okazja Dreszera – obrońca w ostatniej chwili wybija

Grunwald przystąpił do drugiej części odmieniony, atakuje non stop

2-1 Kowalski, 46 min. – Zieloni rozpoczęli od środka drugą połowę i rozegrali akcję od tyłu, gospodarze od wznowienia nie dotknęli piłki, bramka padła po 22 sekundach; Kowalski wymienił pod polem karnym Pogoni podanie ze Spalonym i uderzył z ok. 16 metrów tuż przy słupku

Do przerwy: 2-0

45 min. Kowynia przejmuje piłkę na połowie Pogoni i decyduje się na strzał – nieprzyjemne uderzenie Mirka broni na raty

Grunwald atakuje i pachnie golem, brakuje jednak ostatniego podania

40 min. Rzepa z dystansu mocno, ale niecelnie

38 min. Kowalski przejmuje piłkę w środku pola i po pokonaniu 30 metrów oddaje strzał tuż obok słupka

35 min. Malec ucieka na prawej stronie obrońcy, mija kolejnego, ale za daleko ucieka mu piłka w polu karnym i próbuje ze szpica – trafia w obrońcę

28 min. Spalony zagrywa na dobieg piłkę w uliczkę do Kowalskiego, który trafia w boczną siatkę

2-0 N.Nagi, 26 min. (głową) – Wojtaszak dośrodkował piłkę z lewej strony, Nagi zawisł w powietrzu i głową trafił w „widły”

21 min. Świetna okazja Grunwaldu – Kowalski zagrywa piłkę za plecy obrońców i przejmuje ją Dreszer, ale mając na plecach obrońcę wstrzymuje akcję, zwodem gubi defensora i uderza przy słupku, a Mirka paruje jego strzał

18 min. Strzał Dreszera zza szesnastki w kierunku dalszego słupka broni Mirka

1-0 Rzepa, 15 min. – niemal podobna sytuacja do tej sprzed kilku minut – Nagi wykłada piłkę z prawej strony przed pole karne do Rzepy, który uderzeniem przy słupku nie daje szans Kurpasowi

9 min. Po podaniu Nagiego Rzepa zza szesnastki obok bramki

8 min. Kowalski pociągnął z piłką do linii końcowej i dograł przed bramkę do Spalonego, który mając na plecach obrońcę uderzył na bramkę i jego strzał obronił Mirka

5 min. Nagi skorzystał z błędu obrony i przejął piłkę przed polem karnym, następnie wbiegł w szesnastkę z boku i zagrał wzdłuż pola bramkowego, Cuber jednak nie trafił w piłkę