Relacja na żywo z meczu Pogoń – Grunwald

Pogoń Ruda Śląska – Grunwald 1-3 (1-2)

KONIEC: 1-3 – do trzech razy sztuka – po porażce w lidze 1-2 z Pogonią i 0-1 w pucharze Grunwald odnosi zwycięstwo z zespołem z Nowego Bytomia

1-3 Zuga, 95 min. (opis niżej)

95 min. Rzut wolny dla Pogoni, bramkarz Wójcik pobiegł pod bramkę Grunwaldu i nawet oddał groźny strzał wybity przez Rutkowskiego, następnie wrzutkę broni Lamlih i wybija piłkę. Na własnej połowie przejął ją Zuga, minął Wójcika i strzelił do pustej bramki

91 min. R.Kowalski ukarany żółtą kartką

Sędzia doliczył 4 minuty

90 min. Za Spalonego wszedł Bartoszek

85 min. Matysek uderzył nad bramką

83 min. Za Malca wszedł Rutkowski

82 min. Za Molka wszedł Zdziech

81 min. Kontra Grunwaldu, Malec jednak źle zagrywa w decydującym momencie i Wójcik broni

78 min. Za Lesika wszedł Zuga

77 min. Mateusz Szymański przewrotką tuż obok bramki Lamliha

70 min. Strzał z wolnego Spalonego podbity przez obrońcę i piłka przechodzi nad bramką

67 min. Strzał D.Kowalskiego broni Wójcik

65 min. W końcu przestało padać

63 min. Za Piechaczka wszedł R.Kowalski

54 min. Lesik wchodzi w pole karne Pogoni, obrońca próbuje mu przeszkodzić, Lesik wyłuskje piłkę i w świetnej sytuacji strzela niecelnie

46 min. Zmiana w Pogoni – za Leina wszedł Matysek

Do przerwy: 1-2 – pogoda koszmar…

40 min. Po rzucie rożnym Szymański (Grunwald) uderzył… klatką piersiową tuż obok słupka

33 min. Lesik ukarany żółtą kartką

1-2 Babisz, 31 min. – kontra Grunwaldu, strzał Kowalskiego odbija Wójcik, do piłki dopadł Babisz i posłał piłkę do pustej bramki

27 min. Krótko rozegrany rzut rożny, Kowalski uderzył mocno z okolic narożnika, Wójcik z problemami wybił futbolówkę na róg

23 min. Strzał Kowalskiego zza szesnastki broni Wójcik

Przepraszamy za opóźnienia, ale relację na żywo i jednoczesne nagrywanie meczu na kamerze skutecznie utrudnia porywisty wiatr i deszcz

1-1 Spalony, 11 min. – Kowalski zagrał prostopadłą piłkę do Spalonego, ten minął na 16. metrze bramkarza i posłał piłkę do pustej bramki

1-0 Ilnicki, 8 min. – wrzutka Zięcika spod linii bocznej w pole karne za plecy obrońców i Ilnicki pokonał Lamliha

Dzisiaj w okręgowce, ale w grupie 4 odwołano już 3 mecze (Chorzowie, Lipinach, Siemianowicach). W Nowym Bytomiu nic nie zagraża spotkaniu. Lekko kropi.

Sędzia: Andrzej Majcher (Katowice)