Relacja na żywo z meczu Podlesianka – Grunwald

Podlesianka – Grunwald 2-3 (2-2)

KONIEC: 2-3 – Grunwald wygrywa na trudnym terenie

93 min. Strzał Rosińskiego broni Lamlih

92 min. Za Spalonego wszedł Bartoszek

92 min. Spalony z wolnego nad bramką

Sędzia doliczył 4 minuty

90 min. Za Malca wszedł Rutkowski

88 min. Po dośrodkowaniu Drzymały Renner nie sięgnął piłki

87 min. Kaczmarczyk wchodzi w pole karne i przegrywa pojedynek z Lamlihem

85 min. Szostek ukarany żółtą kartką

85 min. Za Nawrota wszedł Witas

85 min. Rosiński z wolnego zza narożnika tuż obok spojenia

83 min. Malec ukarany żółtą kartką

80 min. Strzał Kowalskiego z ok. 20 metrów tuż obok bramki

78 min. Kontra Grunwaldu – strzał Kowalskiego z dystansu obok bramki

Gospodarze w ciągłym natarciu, Grunwald odpowiada kontrami

71 min. Szostek miesza obronę Grunwaldu i zagrywa na czystą pozycję do Kubackiego, który w sytuacji sam na sam trafia w słupek

69 min. Za Lesika wszedł Zuga

68 min. Kontra Grunwaldu – Kowalski podaje do Spalonego, tego uprzedza bramkarz

68 min. Rosiński wrzucił z rogu, Renner uderzył głową i Lamlih uratował halembian wybijającpiłkę

59 min. Za Zająca wszedł Kubacki

2-3 Lesik, 54 min. – po rogu Spalonego wybita piłka przed pole karne, przejmuje ją Kowalski i jego strzał odbijabramkarz, dopada do niej Lesik i umieszcza w bramce

54 min. Kowalski uderzył z wolnego i bramkarz z problemami na róg

51 min. Za Nowaka wchodzi Drzymała

50 min. Dreszer ucieka z piłką obrońcy i uderza, bramkarz paruje futbolówkę i nie ma nikogo na dobitkę

46 min. Oba zespoły rozpoczęły II połowę bez zmian w składach

Do przerwy: 2-2

Sędzia doliczył 1 minutę

2-2 Dreszer, 45+1 min. – zagranie Malca do Dreszera, który ucieka obrońcy i po raz drugi pokonuje bramkarza

2-1 Kaczmarczyk, 43 min. (karny) – pewnie wykorzystana jedenastka

42 min. Poprawa trafiony w rękę w szesnastce – KARNY dla gospodarzy

42 min. Po podaniu Rosińskiego Szostek trafił w poprzeczkę

40 min. Prostopadła piłka Kowalskiego, Dreszer ucieka i za mocno wypuszcza sobie piłkę, bramkarz uprzedza zawodnika Grunwaldu

33 min. Dreszer ukarany żółtą kartką za strzał po gwizdku i za tydzień niestety nie zagra (4. żółta kartka)

30 min. Po strzale Rosińskiego piłka odbiła się od obrońcy i przeszła nad poprzeczką

1-1 Kaczmarczyk, 29 min. – niemal kopia poprzedniej akcji, Szostek dośrodkował i Kaczmarczyk tym razem się nie pomylił

25 min. Dośrodkowanie Szostka w pole karne i w piłkę nie trafił Kaczmarczyk

23 min. Znakomita okazja Grunwaldu – Spalony przepchnął się z piłką w pole karne, jego strzał odbił bramkarz, piłka spadła na wolne pole do Kowalskiego, który mając przed sobą pustą bramkę uderzył obok

21 min. Spalony zagrywa na lewo do Dreszera, który schodzi do środka i uderza obok bramki

20 min. Szostek niecelnie obok bramki

17 min. Kaczmarczyk dogrywa piłkę z prawej strony w pole karne i Rosiński strzela obok bramki

0-1 Dreszer, 6 min. – świetna prostopadła piłka Kowalskiego za linię obrony, Dreszer wychodzi przed obrońcę i wchodzi w pole karne i posyła piłkę obok bramkarza

4 min. Okazja gospodarzy – strzał Szostka wybija Lamlih

Sędziowie: Marcin Bielawski – Mariusz Szymanek, Kamil Ochojski (Katowice)