Relacja na żywo z meczu Podlesianka – Grunwald

Podlesianka – Grunwald 5-0 (5-0)

(strona odświeża się automatycznie co 2 minuty)

KONIEC: 5-0

Sędzia doliczył 2 minuty

90 min Kiełbowicz ukarany żółtą kartką

87 min za Spalonego wszedł Pryszcz

86 min Zając tuż nad bramką

82 min za Wolana wszedł Węglarz

79 min za kontuzjowanego Gąsiora wszedł Parzniewski

75 min strzał Rawickiego zza szesnastki kapitalnie wybija Syga

73 min potrójna zmiana u gospodarzy – zeszli Ruszkowski, Brehmer, Drzymała, a weszli Fabian, Kiełbowicz i Góralczyk

72 min okazja gospodarzy – strzał nad bramką

Lepszy okres gry Grunwaldu, Zieloni trochę napsuli krwi gospodarzom

65 min strzał Malca nad bramką

64 min Brehmer ukarany żółtą kartką

62 min strzał Poprawy obok bramki

60 min Lamlih trafia do siatki, ale wcześniej sędzia zasygnalizował spalonego

59 min strzał Spalonego broni Wolan

57 min kolejna okazja Drzymały, obok bramki

57 min za Wojtyczkę wchodzi Kowalcze

57 min Drzymała z bliska wysoko nad bramką

50 min strzał Spalonego z wolnego zza narożnika pola karnego Wolan wybija na róg

46 min trzy zmiany w zespole gospodarzy – za Witasa wszedł Rawicki, za Colika Sieniawski, a za Kubackiego Król

Do przerwy: 5-0

Sędzia doliczył 1 minutę

33 min Spalony ukarany żółtą kartką

32 min za kontuzjowanego Fireckiego wchodzi Lamlih

30 min pierwszy celny strzał Grunwaldu – strzał Babisza bez problemu broni Wolan

29 min znowu szybka akcja gospodarzy, Szostek otrzymał piłkę jak na patelnii, ale chybił

5-0 Szostek, 23 min – Szostek ponownie sam na sam i znowu Syga bez szans; zawodnik Podlesianki ustrzelił hat tricka

4-0 Szostek, 20 min – otrzymał podanie w pole karne i strzelił obok wychodzącego Sygi

3-0 Kubacki, 18 min – Szostek uciekł obrońcom, minął Sygę i wyłożył piłkę Kubackiemu, który trafił do siatki obok próbującego ratować sytuację Poprawy

2-0 Szostek, 15 min (głową) – po rogu Zająca najsprytniejszy w polu karnym był Szostek, który głową pokonał z bliska Sygę

8 min groźnie po rogu miejscowych, do wybitej piłki doszedł na 20. metrze Colik i uderzył obok bramki

1-0 Kubacki, 3 min – Drzymała uciekł obrońcom Grunwaldu, wszedł w pole karne i uderzył na bramkę – Syga sparował futbolówkę, ake przy dobitce Kubackiego był bez szans

Przed meczem wręczono upominek dla sędziego Antoniego Spyry, który świętował niedawno 50-lecie sędziowania