Relacja na żywo z meczu Piast – Grunwald

Piast – Grunwald 6-2 (3-1)

(strona odświeża się automatycznie co 2 minuty)

KONIEC: 6-2

91 min Magiera i Szmidt marnują swoje okazje na podwyższenie wyniku

88 min Toporczyk marnuje sytuację sam na sam

85 min za Mrowca wszedł D.Włoch

6-2 Kachel, 80 min – skuteczna dobitka zawodnika gospodarzy po strzale Magiery

79 min Kocoń ukarany żółtą kartką

75 min za Wojtyczkę wszedł Botor

71 min za P.Włocha wszedł Szmidt

71 min P.Włoch i Skorupa ukarani żółtymi kartkami – Skorupa po raz drugi w meczu i opuszcza boisko (czerwona)

70 min okazja Magiery i Mrowca

67 min Spalony ukarany żółtą kartką

5-2 Magiera, 66 min – P.Cecuga dalekim wykopem uruchomił jeszcze na własnej połowie Magierę, który uciekł obrońcy i nie dał szans Kurpasowi podwyższając wynik na 5-2

4-2 Bobla, 65 min – po dośrodkowaniu Koconia Malec odbił w polu karnym piłkę wprost pod nogi Bobli i pomocnik gospodarzy nie dał szans Kurpasowi, a tym samym ustrzelił hat tricka

59 min za Podsiedlika wszedł Magiera

58 min J.Cecuga ukarany żółtą kartką

57 min mógł być remis – Skorupa wrzucił z lewego skrzydła piłkę na dalszy słupek, a tam Gąsior uderzył wysoko nad bramką

55 min Skorupa ukarany żółtą kartką

3-2 Spalony, 53 min – strzał Fireckiego Brandys odbił w Spalonego i ten strzelił gola kontaktowego

52 min Świerczyna podaje w pole karne do Fireckiego, którego strzał Brandys wybija na róg

46 min za Majchrzyka wszedł Kowalcze

Do przerwy: 3-1

45 min Spalony dośrodkował w pole karne i Firecki minimalnie chybił

45 min Kachel ukarany żółtą kartką

3-1 J.Cecuga, 44 min – Bobla zza pola karnego trafił w słupek, piłka spadła pod nogi J.Cecugi, który posłał futbolówkę do siatki obok Kurpasa

41 min Spalony mocno zza pola karnego, ale nad bramką

2-1 Spalony, 38 min (głową) – Malec dośrodkował z wolnego w pole karne, tam głową piłkę zgrał Babisz i Spalony także głową zdobył kontaktową bramkę

32 min strzał J.Cecugi broni Kurpas

2-0 Bobla, 28 min – zawodnik gospodarzy mocno uderzył z dystansu i trafił w róg bramki

26 min Spalony uderzył z wolnego z 25 metrów bezpośrednio na bramkę – bramkarz wybija piłkę na róg

25 min Mrowiec w doskonałej sytuacji, Kurpas odbija piłkę, dobitka Bobli nad bramką

1-0 Bobla, 21 min (wolny) – Bobla uderzył z wolnego z ok. 18 metrów w okienko bramki Grunwaldu – Kurpas ani drgnął

„Ciężkie” boisko po opadach deszczu nie sprzyja płynnej grze

9 min Bomba J.Cecugi zza pola karnego nad bramką

8 min po strzale Koconia z lewego skrzydła Kurpas odbił piłkę, dobitka Włocha świetnie wybita przez Kurpasa