Relacja na żywo z meczu Ogrodnik – Grunwald

Ogrodnik – Grunwald 3-0 (3-0)

(strona odświeża się automatycznie co 2 minuty)

KONIEC: 3-0

Po chwili sędzia zakończył mecz

90 min Kolejna szansa Klimasa – trafił w Lamliha

86 min Klimas uderzył nad bramką

85 min Stawicki uderzył obok słupka

82 min za Patolę wszedł Kałuża

81 min za Kurpasa wszedł Szulik

78 min po strzale Szczęsnego Lamlih wybija piłkę na róg

77 min Szczęsny trafił głową w poprzeczkę, a po chwili „podał” głową z bliska do Lamliha

76 min Klimas dwukrotnie przed szansą na pokonanie bramkarza – raz trafił w nogi obrońcy, a za drugim obronił Lamlih

73 min Ogłoza przejął piłkę, minął dwóch obrońców, ale trafił w bramkarza w sytuacji sam na sam

70 min zmiana u gospodarzy – na boisku pojawił się Żołneczko

60 min Malec z dystansu – świetnie wybija bramkarz

59 min zeszli Białas i Pawłowicz, a w ich miejsce weszli Foltyn i Klimas

57 min po rogu Szczęsny uderzył wprost w Lamliha

54 min po dośrodkowaniu Chrząścika Zając głową trafił w poprzeczkę

47 min Chrząścik wyłożył piłkę przed pole karne do Stawickiego, który strzelił obok bramki

46 min Trener gospodarzy wpuścił do boju od drugiej połowy Szczęsnego i Germanka za Zająca i Granka

Do przerwy: 3-0

45 min szybko rozegrany wolny gospodarzy, Chrząścik wychodzi sam na sam i Lamlih paruje jego strzał na słupek

41 min Skorupa z wolnego zza pola karnego nad bramką

3-0 Pawłowicz, 31 min – po rzucie z autu Pawłowicz przewrotką zmusił do kapitulacji Lamliha

2-0 Chrząścik, 27 min – Chrząścik otrzymał podanie ze środka pola, minął Lamliha i podciął piłkę nad interweniującym obrońcą

27 min Malec z wolnego z 20 metrów wysoko nad bramką

24 min Malec technicznie z ponad 20 metrów tuż obok bramki

22 min Gąsior uderzył niecelnie

19 min Strzał Pawłowicza broni Lamlih

1-0 Czyżo, 13 min (głową) – po rogu Zając głową trafił w poprzeczkę, a dobitka Czyżo głową otworzyła wynik spotkania

13 min Lob Granka nad Lamlihem z linii bramkowej na róg głową wybija Poprawa

6 min Strzał Ogłozy obok bramki

Przed meczem wiceprezes Podokręgu Tychy Marek Demko wręczył puchar gospodarzom za awans do Klasy Okręgowej

Grunwald przystępuje do sezonu w odmłodzonym składzie – w podstawowym składzie 7 zawodników z rocznika 2001, 1 z 2000 i 3 seniorów