Relacja na żywo z meczu o awans Grunwald – Jastrząb

Grunwald – Jastrząb 2-0 (0-0)

KONIEC: 2-0 – Mamy to!!! Grunwald awansował do Klasy Okręgowej! Brawo Zieloni!

93 min Ozaki sam na sam – broni Kałka

91 min Kozłowski ukarany żółtą kartką

Sędzia doliczył 4 minuty

90 min za Maciaszka wszedł Ozaki

89 min strzał Busza wybija Stasiczek

86 min za D. Skorupę wszedł Ito

86 min strzał Brzezińskiego wybija Stasiczek

84 min za Ogłozę wszedł Kozłowski

84 min okazja Kowalczyka – tylko róg po wybiciu Kałki

82 min za Gosza wchodzi Deptuch

2-0 Kot, 81 min – zagranie z własnej połowy Maciaszka, Kot mija wychodzącego bramkarza Kałkę i strzela do pustej – piłka leciała, leciała i doleciała!!!

80 min w Grunwaldzie za Sobstyla wszedł Romańczyk

80 min kolejna zmiana u gości – wszedł Brzeziński za Magierę

75 min u gości na boisku pojawił się Busz za P. Latoskę

74 min strzał D. Skorupy na raty broni Kałka

73 min dobra akcja Grunwaldu – Maciaszek do Kota, ten odgrywa do Maci, którego strzał został zablokowany

72 min za Nowoka wszedł Kaizik

71 min po wolnym D. Skorupy głową uderzył Kot, odbił ją Kałka – spalony

67 min Babczyński ukarany żółtą kartką

64 min za protesty czerwoną kartką ukarany trener gości Robert Gąsior

1-0 Kot, 63 min – podanie Kowalczyka przeciął obrońca, ale do piłki doskoczył Ogłoza i wypuścił Kota , który w sytuacji sam na sam strzela na 1-0

59 min strzał Nowoka niecelny

55 min po podaniu Prusa Gosz wpycha piłkę do siatki – sędzia odgwizuje spalonego

54 min Nowok ukarany żółtą kartką

46 min Kowalczyk ukarany żółtą kartką

46 min za K. Skorupę wszedł Poprawa

Do przerwy: 0-0

Sędzia doliczył 2 minuty

45 min Kot miesza w polu karnym, przewrócił się i próbuje wyłuskać piłkę, wybijają ją obrońcy

Zieloni na razie zbierają „żółtka”

41 min D. Skorupa ukarany żółtą kartką

36 min K. Skorupa ukarany żółtą kartką

36 min po wolnym D. Skorupy pewnie broni Kałka

29 min Kot ukarany żółtą kartką

Walka o każdą piłką

18 min Sobstyl ukarany żółtą kartką

14 min kapitalna okazja Grunwaldu – po wolnym D. Skorupy głową uderzył Kot, Kałka kapitalnie sparował futbolówkę, przejął ją Maciaszek i uderzył po długim rogu, jednak tam nie było nikogo, aby zamknąć akcję

Na razie lepsze wrażenie sprawiają goście

12 min po kolejnym rogu Jastrzębia piłka odbiła się w zamieszaniu pod bramką od Gosza i wyszła obok słupka

8 min po rzucie różnym Magiera uderzył obok bramki

4 min strzał Prusa zza pola karnego obok bramki

Sędziowie: Maciej Kuropatwa – Kamil Karch, Jakub Figler

Stasiczek – Sobstyl, Wojtaczka, Ostrowski, K. Skorupa – Kowalczyk, Kubica – Maciaszek, D. Skorupa, Ogłoza – Kot (kpt)
Rezerwa: Grygiel – Ito, Kozłowski, Malik, Ozaki, Poprawa, Romańczyk
Trener: Szyguła