Relacja na żywo z meczu Krupiński – Grunwald

Krupiński – Grunwald 10-1 (3-0)

KONIEC: 10-1

90 min okazja Zielonki – wybija Kurpas

89 min Neumann uderzył nad pustą bramką

88 min strzał Gąsiora nad bramką przenosi bramkarz

10-1 Neumann, 87 min – po podaniu Gajka Neumann dobił do pustej i mamy drugiego hat tricka w tym meczu

84 min strzał Babisza spod linii bocznej pola karnego obok bramki

9-1 Babisz, 82 min (karny)

82 min Skorupa wbiega w pole karne i fauluje go Kwiatkowski – KARNY

81 min strzał Babisza wybił z trudem bramkarz

9-0 Gajek, 80 min – Gajek ruszył do długiej piłki zagranej przez Górę i w sytuacji sam na sam trafił od słupka kompletując hat tricka

76 min strzał Gąsiora z trudem wybił bramkarz

73 min Kołodziejczyk więcej bramek już nie strzeli – wszedł za niego Grabiec, a w Grunwaldzie za Spalonego Botor

8-0 Kołodziejczyk, 71 min – po podaniu Zielonki Kołodziejczyk zza szesnastki technicznym strzałem przelobował Kurpasa zdobywając drugiego gola

69 min Gąsior tuż obok słupka

7-0 Gajek, 65 min – Kołodziejczyk wypuścił sam na sam Gajka, który strzelił obok Kurpasa

61 min okazja Kołodziejczyka, ale górą Kurpas

59 min za Gabarskiego wszedł Pastuszka

6-0 Neumann, 56 min – Zielonka mimo asysty obrońcy zagrał obok Kurpasa, a do pustej bramki trafił Neumann

5-0 Kołodziejczyk, 54 min – Zielonka podał do Kołodziejczyka, który uderzył od nogi Babisza pod poprzeczkę

4-0 Neumann, 50 min – po podaniu Zielonki zawodnik gospodarzy uciekł z piłką i uderzył obok wychodzącego Kurpasa

49 min Zielonka zza pola karnego trafił w słupek

46 min zmiany w obu zespołach – w Grunwaldzie za Kowalcze wszedł Bartoszek, a u gospodarzy za Kochanowskiego na boisku pojawił się Neumann

Do przerwy: 3-0

45 min urazu ręki doznał Spalony i nie wiadomo czy będzie w stanie kontynuować grę w drugiej połowie

43 min Kochanowski zza pola karnego nad bramką

3-0 Zielonka, 38 min – kontra gospodarzy – Gajek zagrał na obieg do Zielonki, który strzelił obok Kurpasa

37 min Gąsior dośrodkował z prawej strony w pole karne, a tam Kozłowski z powietrza strzelił tuż obok słupka

32 min nieporozumienie w szeregach gospodarzy, piłkę przejął Gąsior i zagrał na wolne pole do Spalonego, szybszy jednak wracający obrońca

30 min strzał Gąsiora z wolnego broni Parchański

28 min świetna okazja Grunwaldu na gola kontaktowego – Spalony wypuścił Ogłozę, któremu piłkę spód nóg wybił bramkarz, futbolówkę przejął Gąsior i dograł do Kozłowskiego, ale jego strzał został zablokowany, piłka trafiła do Gąsiora, który przy słupku „spalił” akcję

2-0 Gajek, 22 min – Gajek zszedł z piłką z prawej strony do środka i z 10. metra nie dał szans Kurpasowi

20 min strzał Spalonego z dwudziestu paru metrów z wolnego nad bramką

17 min strzał Gąsiora zza pola karnego broni Parchański

10 min po rogu Spalonego Babisz głową uderzył niecelnie

9 min po rogu Gąsiora główkę Babisza na róg wybija bramkarz

1-0 Góra, 4 min – po rogu Gabarski zgrał do Góry, który uderzył przy słupku w gąszczu nóg