Relacja na żywo z meczu Kolejarz – Grunwald

Kolejarz – Grunwald 3-6 (3-3)

KONIEC: 3-6 – mecz z ostatnim zespołem nie był spacerkiem

Sędzia doliczył 4 minuty

3-6 Tałady, 89 min – młody pomocnik Grunwaldu zdecydował się na strzał z dystansu i trafił (kolejny błąd bramkarza); 50. bramka Grunwaldu w rundzie jesiennej

88 min za Ozakiego wszedł Kozłowski

85 min wybicie Poprawy zablokowane, wybicie Kubicy również, piłka spada pod nogi Kaczmarczyka w polu karnym, który uderza obok bramki

3-5 Kot, 83 min – po rzucie z autu Sobstyla Kot w polu karnym wkręca obrońcę i strzela po długim rogu podwyższając wynik

82 min akcja gospodarzy lewym skrzydłem – broni Stasiczek

81 min strzał Ogłozy z wolnego nad bramką

80 min za Kukowkę wszedł Bywalec

69 min zmiana u gospodarzy – za Kordka wszedł Wróbel

65 min za Ito wszedł Tałady

65 min Ozaki uciekł lewą stroną i dograł do Kota, który ograł obrońcę i o centymetry strzelił obok bramki

61 min dobra akcja Grunwaldu, Ozaki wchodzi w pole karne, ale przy dograniu trafia w obrońcę

57 min po strzale Ozakiego broni Szeląg

54 min po strzale Kowalczyka z wolnego bramkarz niepewnie wybija na róg

53 min Kociołek ukarany żółtą kartką

3-4 Ozaki, 52 min – Ogłoza zarywa do Ozakiego, który z narożnika trafia do siatki po ewidentnym błędzie bramkarza

49 min Kowalczyk ukarany żółtą kartką

48 min strzał Ogłozy zza pola karnego obok bramki

46 min za Romańczyka wszedł Sobstyl

Do przerwy: 3-3 – zawodnicy Grunwaldu już chyba na początku uwierzyli, że mecz z ostatnim zespołem będzie spacerkiem…

3-3 Kaczmarczyk, 45+1 min (głową) – po rogu najwyżej w polu karnym wyskoczył Kaczmarczyk i doprowadził do wyrównania

43 min strzał Ito nad bramką

41 min Ogłoza zagrywa w pole do Kota, który strzela tuż obok dalszego słupka

33 min Ogłoza ukarany żółtą kartką

Zieloni dzisiaj w defensywie grają fatalnie

2-3 Piętka, 31 min – po podaniu Redera w polu karnym do siatki trafia po raz drugi Piętka i gospodarze po raz drugi łapią kontakt

31 min Bramkarz gospodarzy uprzedza Kota

29 min strzał Ogórka obok bramki

27 min Kukowka z dystansu – wybija na róg z trudem Stasiczek

23 min po dośrodkowaniu z wolnego Wojtaczki Ozaki nie trafił głową

22 min za Gajdzika wszedł Reder

21 min po dośrodkowaniu z prawej strony strzał Derkacha broni na raty Stasiczek

19 min za kontuzjowanego Maciaszka wchodzi Ito

1-3 Ozaki, 17 min (głową) – po wolnym Kowalczyka zamieszanie pod bramką Kolejarza, przyblokowany strzał ma bramkę Kubicy, Ozaki rzuca się do piłki i głową trafia przy słupku

14 min strzał Derkacha broni Stasiczek

1-2 Piętka, 8 min – Derkach uciekł Poprawie i dograł na 14. metr, gdzie Piętka zmusił do kapitulacji Stasiczka; zimny prysznic dla halembian – 14 sekund po wznowieniu od środka gospodarze zdobyli gola kontaktowego

0-2 Kowalczyk, 8 min – po dośrodkowaniu Ozakiego Kot nieczysto trafił głową, obrońca wybił piłkę przed pole karne, do bezpańskiej futbolówki doskoczył Kowalczyk i huknął z dystansu nie do obrony

0-1 Ogłoza, 5 min – Ozaki wykłada piłkę Ogłozie i ten nie daje szans bramkarzowi

Zieloni dzisiaj bez dwóch podstawowych zawodników – Dawida Skorupy i Kamila Skorupy (pauzuje za kartki).