Relacja na żywo z meczu Józefka – Grunwald

Józefka – Grunwald 4-0 (1-0)

(strona odświeża się automatycznie co 2 minuty)

KONIEC: 4-0 – zasłużone lanie w Chorzowie

95 min jeszcze Kuza z wolnego z własnej połowy chciał zaskoczyć Lamliha, który przeniósł piłkę nad bramką

95 min Petrus ukarany żółtą kartką

93 min Babisz ukarany żółtą kartką

92 min za Strzebińczyka wszedł Prokop

Sędzia doliczył 4 minuty

88 min za Kozłowskiego wszedł Sobstyl

88 min strzał Słoty z dystansu wybija Lamlih nad poprzeczką

88 min Watoła sam na sam – wybija Lamlih

85 min w sytuacji sam na sam Petrus uderzył nad bramką

82 min za Jankowskiego wszedł Podlacha, a u gospodarzy za Grzelińskiego Dobrowolski, a za Gałka Mucharski

79 min strzał Wojtasiewicza broni Lamlih

76 min Strzebińczyk ponownie z wolnego – wybija Lamlih

73 min Strzebińczyk z wolnego obok bramki

72 min za Twardocha wszedł Petrus

4-0 Gałek, 71 min – Lamlih wybił piłkę za pole karne tak, że przejął ją Gałek i przelobował bramkarza Grunwaldu

69 min za Ostrowskiego wszedł Kowalczyk

68 min strzał Watoły obok bramki

68 min strzał Bereski nad bramką

65 min rykoszet po strzale Ogłozy i bramkarz wybija z trudem na róg

3-0 Watoła, 64 min – długa piłka Bełkota do Watoły – Poprawa nie zdołał przeciąć podania – który strzelił obok wychodzącego Lamliha

62 min strzał Gałka broni na raty Lamlih

2-0 Strzebińczyk, 60 min – zawodnik gospodarzy wymienił podanie z Watołą i podcinką nad wychodzącym Lamlihem podwyższył prowadzenie

58 min Słota z dystansu, Lamlih puścił piłkę pod nogami, ale złapał ją przed linią

57 min Grzeliński ukarany żółtą kartką

54 min Gałek ukarany żółtą kartką

53 min Babisz z dystansu niecelnie

52 min po rogu Strzebińczyk głową uderzył obok słupka

50 min Babisz przeprowadził rajd, mijał rywali i w polu karnym przegrał pojedynek z bramkarzem

46 min po rzucie rożnym Babisz wrzucił piłkę na długi róg i tam Ostrowski głową uderzył obok bramki

46 min zmiana w Józefce – na boisko wszedł Bełkot za Jaksandera

Do przerwy: 1-0

1-0 Gruchalski, 45 min – po rzucie z autu Jaksandera Gruchalski wszedł w pole karne niezatrzymywany przez obrońców i strzałem obok Lamliha zdobył gola do szatni

42 min Strzebińczyk ukarany żółtą kartką za odkopnięcie piłki

42 min Gruchalski ukarany żółtą kartką za przerwanie akcji Grunwaldu

36 min Gałek zdecydował się na strzał z dystansu – bomba po ziemi o centymetry minęła słupek

32 min Jankowski z wolnego zza narożnika pola karnego wysoko nad bramką

28 min strzał z wolnego z ok. 20 metrów w mur Grunwaldu

28 min Chmielarski ukarany żółtą kartką

27 min Wojtasiewicz huknął zza pola karnego – Lamlih broni

23 min po rogu Grunwaldu obrońca gospodarzy w ostatniej chwili uprzedził Ostrowskiego wybijając na róg

22 min nieudana pułapka ofsajdowa gospodarzy, Jankowski wszedł z boku w pole karne i uderzył tuż obok dalszego słupka

20 min Watoła otrzymał piłkę w okolicach narożnika, zszedł do środka i uderzył minimalnie obok bramki

18 min Watoła z dystansu tuż nad bramką

14 min strzał Słoty z dystansu nad bramką