Relacja na żywo z meczu Józefka – Grunwald

Józefka – Grunwald 1-4 (1-3)

KONIEC: 1-4 – Grunwald wygrywa w arcyważnym meczu

91 min Dobrowolski uderzył obok bramki

Sędzia doliczył 3 minuty

88 min Kowalczyk ukarany żółtą kartką

88 min Brom broni rykoszet po strzale Romańczyka

87 min za Sobstyla wszedł Romańczyk

1-4 Ogłoza, 85 min – Ogłoza zrobił „ruletę” w polu karnym Józefki i podwyższył wynik!

84 min strzał Ogłozy broni Brom

80 min strzał Dobrowolskiego zza pola karnego odbija Stasiczek

77 min za Maciaszka wszedł Kozłowski

74 min za Olszówkę wszedł Klencz

72 min Maciaszek ukarany żółtą kartką

71 min D. Skorupa ukarany żółtą kartką

69 min D. Skorupa przymierzył z wolnego z 20 metrów – kapitalnie na róg Brom

68 min Malcharczyk ukarany żółtą kartką

65 min za Malika wszedł Kubica

63 min Kabała ukarany żółtą kartką

60 min Sobstyl ukarany żółtą kartką

59 min strzał zza szesnastki wybija Stasiczek, Poprawa ubiega napastnika wybijając na róg

58 min za Watołę wszedł Mucharski

55 min strzał Bełkota niecelny

53 min Kowalczyk wchodzi w pole karne, ale uderzył za słabo i broni Brom

53 min za Bernackiego wszedł Bełkot

46 min w Grunwaldzie za K. Skorupę wszedł Poprawa, a u gospodarze od początku II połowy za Piwonia Kabała

Do przerwy: 1-3

Sędzia doliczył 2 minuty

43 min Wojtaczka trzeci raz traci piłkę, dał się przepchnąć Dobrowolskiemu, ale w porę wrócił Sobstyl i wybił piłkę na róg

38 min groźny strzał Słoty broni Stasiczek

37 min Malik zagrywa prostopadłą piłkę na wolne pole do Ogłozy, ciut szybszy był Brom, ale trafił w klatkę Ogłozy, odbita piłka przeszła tuż obok bramki

35 min strzał Słoty broni Stasiczek

1-3 Kot, 33 min – Malik zagrywa do Kota, który w sytuacji sam na sam strzela pewnie do siatki i zdobywa hat tricka!

32 min groźny strzał Mikiciuka z dystansu – tuż obok

1-2 Słota, 30 min (karny) – pewny strzał z 11 metrów

29 min prostopadła piłka w pole karne Grunwaldu, K. Skorupa trafia w piłkę i nogi Watoły – KARNY

26 min Wojtaczka po raz drugi myli się, piłkę przejmuje Dobrowolski i jego strzał broni Stasiczek

23 min Dobrowolski zza linii bocznej pola karnego uderzył w śródek bramki – pewnie Stasiczek

22 min po wolnym Jędrusik głową niecelnie

21 min K. Skorupa ukarany żółtą kartką za faul na Watole

0-2 Kot, 18 min – po rogu Maciaszka Ostrowski trafił w obrońcę, piłka spadła pod nogi Kota, który z bliska uderzył, piłka mimo interwencji Broma wpada do siatki!

0-1 Kot, 15 min (karny)

14 min Kot przejmuje piłkę i wchodzi w pole karne, mija bramkarza, który łapie go za nogi – KARNY

13 min cóż za okazja Grunwaldu – dogranie z lewej K. Skorupy, Kot nie trafia, wybitą piłkę przejmuje Ogłoza i trafia w obrońcę – Zieloni sygnalizują rękę

10 min bardzo niecelny strzał Mikiciuka

Zażarta walka z obu stron o piłkę

40 sekunda Dobrowolski mija Wojtaczkę, który poślizgnął się na murawie i z okolic 16. metra uderzył niecelnie