Relacja na żywo z meczu Grunwald – Tempo

Grunwald – Tempo 4-3 (1-2)

(strona odświeża się automatycznie co 2 minuty)

KONIEC: 4-3 – po emocjonującym meczu Grunwald wygrywa rzutem na taśmę

96 min. Okazja Wojtaczki – jego strzał broni jednak Lawacz

94 min. Starcie Spalonego z bramkarzem Lawaczem, drobne zamieszanie na boisku – obaj ukarani żółtymi kartkami; żółtkiem ukarany również Piekarski

93 min. Za Zugę wszedł Wojtaczka

Sędzia doliczył 3 minuty

4-3 Spalony, 89 min. Kowalski dograł w pole karne, Spalony obrócił się z piłką i lewą nogą pokonał Lawacza

85 min. D.Bartoszek ukarany żółtą kartką za faul

3-3 Dreszer, 85 min. – Lawacz odbija strzał z jedenastu metrów Spalonego, dobitka Dreszera skuteczna

84 min. Przy zagraniu Zugi ręką zagrał Bartoszek – KARNY

81 min. Zuga zagrał dobrą piłkę wzdłuż pola bramkowego, żaden jego kolega jednak nie przeciął podania

73 mi. Za Sodela wszedł Herisz

73 min. Jendrychowski po rogu obok bramki

72 min. Po wolnym Konopka głową obok bramki

66 min. Kowalski indywidualnie – centymetry obok słupka

2-3 Kiełbasa, 64 min. (karny) – sam poszkodowany pewnie wykonał jedenastkę

63 min. Babisz fauluje w polu karnym Kiełbasę – KARNY; Babisz przeciwko swoim byłym kolegom zalicza drugą „asystę”

2-2 Kowalski, 60 min. – Kowalski zza szesnastki uderzył nie do obrony w róg bramki

60 min. Po rogu Malec trafił głową w ręce bramkarza

59 min. Okazja Woźnicy – broni Lamlih

56 min. Zmiany w obu zespołach – u gości za Ciasia wszedł Dybcio, a w Grunwaldzie za Rutkowskiego Ogłoza

53 min. Dreszer otrzmał podanie na lewym skrzydle, wszedł w pole karne i przegrał pojedynek z bramkarzem

51 min. Spalony zagrywa w pole karne do Kowalskiego, który strzela nad bramką

Do przerwy: 1-2

42 min. Mógł być remis – Dreszer otrzmał podanie na prawe skrzydło, wszedł w pole karne, ale strzelił centymetry obok dalszego słupka

1-2 Spalony, 41 min. – Kowalski wypatrzył w polu karnym Dreszera, ten zagrał do niepilnowanego Spalonego i dzisiejszy solenizant trafił do siatki

0-2 Kiełbasa, 40 min. – Babisz stracił piłkę, Kiełbasa uderzył mocno z 20 metrów i Lamlih puścił piłkę pod brzuchem

0-1 Piekarski, 34 min. – zawodnik gości kapitalnym uderzeniem zza szesnastki trafił w róg bramki Grunwaldu – Lamlih tylko odprowadził piłkę wzrokiem

26 min. Po rogu Brosz uderzył z 16 metrów tuż nad bramką

20 min. Kowynia uderzył z dystansu – Lawacz na róg

18 min. Strzał Kowalskiego z wolnego obok bramki

14 min. Jendrychowski zza szesnastki obok bramki

10 min. Po rogu okazja Tempa – najpierw strzał blokuje Babisz, a dobitkę wybija Lamlih

8 min. Groźny strzał Kowalskiego wybija na róg bramkarz

6 min. Po rogu Brosz strzela obok bramki

5 min. Strzał Piekarskiego zza szesnastki wybija na róg Lamlih

Lamlih – Malec, Pokorski, Szymański, Kowynia – Rutkowski, Kowalski (kpt), Babisz, Dreszer – Zuga, Spalony
Rezerwa: Kurpas – Majchrzyk, Wojtaczka, Ogłoza, A.Bartoszek, Burdzik
Trener: Bratek