Relacja na żywo z meczu Grunwald – Szopienice

Grunwald – Szopienice 2-0 (1-0)

KONIEC: 2-0

Sędzia doliczył 3 minuty

90 min Kasprzyk uciekł z piłką i w sytuacji sam na sam jego lob złapał bramkarz

85 min Kowalczyk po kontrze uderzył obok bramki

83 min Głowa uderzył centymetry obok dalszego słupka

82 min za Nowaka wszedł Samojluk, a w Grunwaldzie za Ogłozę Kasprzyk, a za kontuzjowanego Kozłowskiego Sobstyl

2-0 Dolecki, 78 min – Dolec wjechał w pole karne, minął bramkarza i strzelił do pustej

75 min za Gajdę wszedł Witkowski

71 min po rogu Petrusa Ostrowski uderzył głową tuż obok słupka

69 min za Gąsiora wszedł Botor

69 min Nowak ukarany żółtą kartką

68 min Petrus z wolnego nad bramką

66 min Gajda z wolnego z 20 metrów tuż obok bramki

62 min Ogłoza zza pola karnego uderzył tuż obok słupka

59 min za Zieloskę wszedł Głowa

57 min za Oswalda wszedł Kozłowski

55 min Ogłoza przedarł się przez środek obrony gości, ale trafił w ręce bramkarza

54 min strzał Nowaka broni Kurpas

51 min po dośrodkowaniu Gąsiora Ogłoza głową uderzył nad bramką

46 min podwójna zmiana u gości – za Chorosia i Wentkowskiego weszli Stachoń i Zielosko

Do przerwy: 1-0 – goście po dwóch czerwonych kartkach dla bramkarzy grają w „9”

Sędzia doliczył 2 minuty

45 min Oswald z wolnego wysoko nad bramką

Do bramki wchodzi Jarek

43 min Ogłoza zagrał na wolne pole do Gąsiora, który chciał przelobować bramkarza, a ten zagrał ręką za polem karnym – CZERWONA

36 min Gajda urwał się na prawej stronie i dograł przed bramkę, nie było tam jednak żadnego zawodnika gości

35 min strzał Gąsiora broni Dudzik

29 min po wolnym okazję miał Ostrowski, ale głową trafił w obrońcę

28 min Choroś ukarany żółtą kartką

20 min za Kawulkę wszedł bramkarz Dudzik

Po chwili zamieszania i nerwowej sytuacji sędzia zdecydował się kontynuować grę

Goście protestują, bramkarz Woźniak uderzył sędziego liniowego, został ukarany CZERWONĄ kartką i sędzia ZAKOŃCZYŁ mecz

1-0 Ogłoza, 18 min – Kowalczyk dograł piłkę w szesnastkę do Ogłozy, który mimo, że źle przyjął, to trafił w długi róg

18 min Gajda wrzucił piłkę za plecy obrońców do Kawulki, który trafił w nogi Kurpasa

2 min strzał Petrusa z wolnego zza pola karnego nad bramką

Grunwald dzisiaj m.in. bez najlepszego strzelca, Wojciecha Jankowskiego, który pauzuje za kartki i kontuzjowanego kapitana Daniela Babisza. Wśród gości brakuje Łukasza Pawłowskiego. Nie dojdzie dzisiaj więc do pojedynku lidera i wicelidera klasyfikacji strzelców.

Kurpas – Poprawa, Ostrowski (kpt), Wojtaczka, Oswald – Kowalczyk, Petrus, Dolecki, Chmielarski – Ogłoza, Gąsior
Rezerwa: Botor, Kasprzyk, Kozłowski, Sobstyl
Trener: Szyguła