Relacja na żywo z meczu Grunwald – Szopienice

Grunwald – Szopienice 3-1 (2-0)

KONIEC: 3-1

Sędzia doliczył 4 minuty

89 min Przygoda z wolnego trafił w słupek, dobitkę Jarka kapitalnie wyciągnął Stasiczek

86 min sędzia odsyła na trybuny masażystę gości

3-1 Pawłowski, 86 min – w zamieszaniu pod bramką do siatki trafia Pawłowski

85 min okazja Mrozika – broni Stasiczek

84 min za Maciaszka wszedł Kasprzyk

84 min kontra Grunwaldu – Kot do Taładego, ten zagrywa przed bramkę, obrońca wybija

81 min za Sobstyla wszedł Romańczyk

77 min za Wentkowskiego wszedł Kłosek

75 min za Ogłozę wszedł Ito

74 min za Dobrowolskiego wszedł Pieszko

70 min K. Skorupa ukarany żółtą kartką

70 min strzał Ogłozy obok bramki

69 min zmiana w bramce gości – Dudzika wszedł Wartak

69 min Maciaszek sam na sam obok bramki

65 min Jarek ukarany żółtą kartką

3-0 Kot, 61 min (głową) po dośrodkowaniu z rogu D. Skorupy do siatki głową trafił Kot

60 min za kontuzjowanego Kowalczyka wszedł Tałady

58 min po rogu Pawłowskiego głową uderzył Mrozik na długim słupku tuż obok bramki

58 min Wentkowski z wolnego – świetnie wybija Stasiczek

57 min po długim zagraniu Oberaja Węgrzyk wszedł w pole karne i uderzył w kierunku spojenia – Stasiczek wybija na róg

52 min kontra Grunwaldu, Ogłoza zagrywa na prawą stronę do Maciaszka, który strzelił obok bramki

46 min podwójna zmiana u gości – za Zieloskę wszedł Mrozik, a za Wereszczaka Larysz

Do przerwy: 2-0

Sędzia doliczył 1 minutę

44 min strzał Zieloski odbity od obrońcy pada łupem Stasiczka

42 min Oberaj ukarany żółtą kartką

41 min Dobrowolski ukarany żółtą kartką

2-0 Ogłoza, 31 min – Ogłoza przejął piłkę na połowie gości i poszedł sam mijając rywali i uderzył nad wychodzącym bramkarzem

1-0 Kot, 29 min – Kowalczyk uderzył nie za mocno za pola karnego, w szesnastce piłkę dziubnął lekko Kot i piłka wpadła przy słupku

20 min potworne zamieszanie pod bramką gości, którzy ostatecznie wyszli z tego obronną ręką

18 min strzał Maciaszka zza pola karnego – zablokował głową obrońca

16 min za kontuzjowanego Samoljuka wszedł Zielosko

15 min Maciaszek przeprowadził rajd mijając kolejnych rywali, jednak został zablokowany w polu karnym, wybita piłka dotarła przed szesnastką do D. Skorupy, który uderzył obok bramki

9 min po dośrodkowaniu K. Skorupy Dudzik uprzedził Kota szykującego się do główki

3 min D. Skorupa z wolnego z ok. 18 metrów – świetna interwencja Dudzija, który wybija piłkę, dobitka Ogłozy w poprzeczkę

Stasiczek – Sobstyl, Ostrowski, Wojtaczka, K. Skorupa – Kubica, Kowalczyk – Maciaszek, D. Skorupa, Ogłoza – Kot (kpt)
Rezerwa: Lomania – Ito, Kasprzyk, Kozłowski, Romańczyk, Tałady
Trener: Szyguła