Relacja na żywo z meczu Grunwald – Strażak

Grunwald – Strażak 5-0 (1-0)

KONIEC: 5-0 – wynik lepszy niż gra

5-0 Tałady, 94 min – po podaniu Ogłozy w sytuacji sam na sam ustalił wynik

4-0 Ogłoza, 92 min – strzał Taładego wybił z linii obrońca, piłkę przejął Ogłoza i trafił do siatki

Sędzia doliczył 4 minuty

3-0 Ogłoza, 89 min – piłkę wywalczył Ozaki, ruszył skrzydłem i dograł do Ogłozy, który podwyższył wynik

86 min za Opeldusa wszedł Szulc

85 min u gości za Tomeckiego wszedł Gawlik, a w Grunwaldzie za Ostrowskiego Poprawa

85 min strzał Ozakiego obok dalszego słupka

82 min strzał Ogłozy obok bramki

81 min za Maciaszka wszedł Ito

79 min za Kota wszedł Ozaki

77 min A. Kubica ukarany żółtą kartką

2-0 Maciaszek, 77 min – strzał Maciaszka zza pola karnego przy słupku

76 min strzał Opeldusa niecelny

75 min strzał D. Skorupy z wolnego wybija bramkarz

73 min strzał Ogłozy zza pola karnego wybija bramkarz; po przeciwnej stronie strzał Opeldusa nad bramką

68 min przed polem karnym przewrócił się K. Skorupa, gdy piłka trafiła w niego szybko się podniósł, wszedł w pole karne między obrońców i w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z bramkarzem

67 min strzał Mandoka zza pola karnego niecelny

63 min za Kowalczyka wszedł Tałady

60 min Kot będąc w polu karnym uderzył nad bramką

57 min dośrodkowanie D. Skorupy w pole karne do Kota, który nie przejął piłki

55 min kontra Grunwaldu – Kot mógł strzelać, ale podał w pole karne do Maciaszka, który został zablokowany

53 min strzał Kowalczyka z wolnego bardzo niecelny

52 min strzał Opeldusa z wolnego obok bramki

49 min było blisko trafienia dla gości – wrzutka w pole karne, przyblokowany strzał Tomeckiego broni Stasiczek

48 min główkę Kota broni Tabacki

Do przerwy: 1-0

Sędzia doliczył 2 minuty

45 min kontuzjowanego Witora zastąpił Mierzejewski

45 min okazja Kota – broni Tabacki

40 min K. Skorupa ukarany żółtą kartką

37 min kontra Grunwaldu – strzał Ogłozy obok bramki

35 min zmiana pogody – teraz świeci piękne słońce

33 min strzał D. Skorupy z wolnego spod linii bocznej pola karnego spadło nad poprzeczką

28 min zderzenie bramkarza i Kota na 30. metrze, golkiper szybko zorientował się, gdzie jest piłka i ją wybił

26 min strzał D. Skorupy odbił bramkarz, lecąca piłka zaskoczyła Kubicę i obrońcy wybili futbolówkę

1-0 Kot, 25 min (karny)

25 min Ogłoza wychodzi sam na sam, chce minąć bramkarza, ale ten łapie go za nogi – KARNY

23 min Maciaszek wchodzi w pole karne, ale jego strzał obok dalszego słupka

16 min rozpadało się nad stadionem Grunwaldu – zaczął padać deszcz z gradem

14 min strzał Witora zza szesnastki obok bramki

13 min błąd Wojtaczki, Witor w sytuacji sam na sam dziubnął piłkę – Stasiczek ratuje Zielonych

12 min Ogłoza wchodzi w pole karne i jego strzał odbija bramkarz, piłka od poprzeczki wychodzi na róg

10 min po rogu D. Skorupy głową uderzył Kot – bramkarz odbił piłkę; po chwili z woleja strzelił Kowalczyk, ale obok bramki

9 min strzał Maciaszka z narożnika pola karnego zablokowany i róg

8 min strzał Witora z ponad 30 metrów niecelny

3 min po wrzutce Ostrowskiego w sytuacji sam na sam znalazł się Kot, ale fatalnie uderzył