Relacja na żywo z meczu Grunwald – Stadion

Grunwald – Stadion 0-3 (0-1)

(strona odświeża się automatycznie co 2 minuty)

KONIEC: 0-3 – posiadanie piłki 37% (22:45) do 63% (37:21)

87 min okazja Ogłozy – strzał centymetry obok dalszego słupka

0-3 Włodarczyk, 84 min – Majchrzyk odbija strzał Fijołka, ale przy dobitce Włodarczyka jestvbez szans

81 min za Ochnię wszedł Kowalcze

80 min po rogu Ostrowski głową niecelnie

79 min Malec dalej dyskutował z sędzią Góreckim i został ukarany żółtą kartką i w konsekwencji CZERWONĄ

78 min żółtą kartką za dyskusje ukarany Malec

76 min za Tkocza wszedł Fijołek

0-2 Lipiec, 75 min – prostopadłe podanie z głębi pola, Lipiec uprzedza obrońców i pokonuje wychodzącego Majchrzyka

70 min Malec chciał zaskoczyć bramkarza gości bezpośrednim strzałem z wolnego, który jednak był na posterunku

67 min strzał Tkocza nad bramką

64 min za Gąsiora wszedł Kurpas

62 min słupek uratował Grunwald od utraty bramki

54 min strzał Petrusa nad bramką

52 min Dolecki zza pola karnego obok bramki

51 min strzał Cyganika wybija Majchrzyk

46 min trzy zmiany u gości – zeszli Jesionek, Zimończyk i Pawlyta, a na boisku pojawili się Kuśmierczyk, Włodarczyk i Lipiec

Do przerwy: 0-1 – według aplikacji Stadionu posiadanie piłki 43% (11:58) Grunwaldu do 57% (15:21) Stadionu

44 min strzał Pawlyty obok bramki

38 min strzał Malca nad bramką

37 min strzał Babisza obok bramki

33 min Opałka zza pola karnego uderzył przy słupku – Majchrzyk wybił futbolówkę na róg

32 min po rzucie rożnym Majchrzyk wybija główkę Petrusa, dobitka Cyganika zablokowana

29 min Okazja Stadionu – Dolaciński zablokowany

0-1 Petrus, 28 min (karny)

27 min Poprawa fauluje w narożniku pola karnego zawodnika gości – KARNY

26 min Malec dośrodkował z rogu, głową uderzył Ogłoza i piłkę złapał bramkarz

26 min po ładnej akcji Grunwaldu i strzale Bartoszka rzut rożny

Kilka strzałów z obu stron, ale niecelne

15 min okazja gości – strzał Dolacińskiego zablokowany

11 min Gąsior dośrodkował w pole karne i Kozłowski uderzył niecelnie

8 min kontra gości – Opałka uderzył obok bramki