Relacja na żywo z meczu Grunwald – Sparta

Grunwald – Sparta 0-6 (0-2)

(strona odświeża się automatycznie co 2 minuty)

KONIEC: 0-6

Nasz stoper wskazywał 88. minutę i 27. sekundę, kiedy sędzia zakończył mecz, myśląc że już minęła 90. minuta

87 min strzał Wawrzyńczoka wybija Kurpas

0-6 K.Michalski, 85 min – Adamczyk odebrał piłkę Fityce i wyłożył ją K.Michalskiemu, który podwyższył wynik na 6-0

82 min K.Michalski uderzył obok bramki

79 min za Bartoszka wszedł Wojtyczka

78 min niemal kopia bramkowej sytuacji, ale tym razem Adamczyk po podaniu Todorskiego uderzył obok dalszego słupka

0-5 Adamczyk, 76 min – podanie Todorskiego na długi słupek na gola zamienił Adamczyk

74 min Nowotnik uderzył obok bramki

72 min Podwójna zmiana u gości – za Kawulkę wszedł Ł.Michalski, a za Pietrzyka Skotniczny

62 min strzał Wawrzyńczoka wybija Kurpas

60 min za Świerczynę wszedł Fityka

60 min strzał Adamczyka obok bramki

0-4 Kawulka, 57 min – Kawulka otrzymał podanie w pole karne od K.Michalskiego i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi

56 min K.Michalski wszedł w pole karne i posłał loba, piłka trafiła w poprzeczkę, Kawulka głową uderzył niecelnie

55 min za Fireckiego wszedł Gąsior

54 min strzał Wawrzyńczoka z wolnego wybija Kurpas

53 min Kawulka trafia w słupek

52 min Wawrzyńczok uderzył obok bramki

0-3 K.Michalski, 48 min – wstrzeloną w pole karne piłkę z wolnego wypiąstkował Kurpas, głową na bramkę uderzył Wawrzyńczok i z bliska do siatki trafił K.Michalski

Do przerwy: 0-2

0-2 Kawulka, 44 min – strzał K.Michalskiego sparowany przez Kurpasa spadł pod nogi Kawulki, który trafił do pustej bramki

34 min strzał Spalonego broni bramkarz

0-1 Wawrzyńczok, 32 min – Kurpas wypiąstkował piłkę za szesnastkę, zawodnik gości przejął futbolówkę i przymierzył nie do obrony w róg bramki

31 min Poprawa przeciął dośrodkowanie głową i piłka o mało nie wpadła do siatki Grunwaldu

30 min Kurpas broni strzał Nowotnika

27 min strzał Nowotnika nad bramką

19 min strzał Kawulki z dystansu nad bramką

18 min strzał Adamczyka wybija Kurpas

15 min strzał Wawrzyńczoka broni Kurpas

10 min Strzał Skorupy tuż obok dalszego słupka

9 min po wolnym w polu karnym K.Michalski miał 100% okazję, ale jego strzał ofiarnie z linii wybił Babisz

5. minuta i na razie spokojna gra obu zespołów

Kurpas – Firecki, Poprawa, Wojtaczka, Skorupa – Malec (kpt), Bartoszek, Babisz, Świerczyna – Ogłoza, Spalony
Rezerwa: Fityka, Gąsior, Majchrzyk, Pryszcz, Wojtyczka
Trener: Bratek