Relacja na żywo z meczu Grunwald – Sokół

Grunwald – Sokół Wola 0-2 (0-0)

KONIEC: 0-2

91 min za Więckowskiego wszedł Germanek

Sędzia doliczył 3 minuty

88 min za Krawczyka wszedł Wesecki

0-2 Bula, 86 min – Więckowski dograł przed bramkę do Buli i ten uderzył pod nogami Lamliha

84 min za Palę wszedł Kudyba

81 min strzał Sosny z bliska broni Lamlih

80 min Krawczyk pędził sam na sam od połowy i górą Lamlih

79 min za Gąsiora wszedł Burdzik

73 min Malec ukarany żółtą kartką

71 min strzał Sosny wybija Lamlih

0-1 Krawczyk, 69 min – fatalny błąd Lamliha, który po podaniu Babisza przy wybiciu nabił zawodnika gości i ten piętką posłał piłkę do siatki…

66 min Ochnio trafił w słupek

64 min błąd w obronie i goście ruszyli z kontrą 3 na 2, Sosna zagrywa przed bramkę do Krawczyka, który strzelił w ręce Lamliha

61 min okazja Więckowskiego – wybija Lamlih

61 min strzał Spalonego z wolnego broni Czmok

56 min Wojtaczka ukarany żółtą kartką

54 min kolejna setka Grunwaldu – Babisz rozpoczął rajd z piłką i wyłożył Ogłozie, który w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z bramkarzem

52 min Pala ukarany żółtą kartką

47 min mogło i powinno być 1-0, po dobrej akcji i dośrodkowaniu Skorupy Gąsior w sytuacji sam na sam na długim słupku przegrał pojedynek z bramkarzem

46 min zmiany w obu zespołach – w Sokole za Opołkę wszedł Niesyto, a w Grunwaldzie za Kozłowskiego Skorupa

Do przerwy: 0-0

44 min kontra gości – strzał Krawczyka ponownie świetnie wybija Lamlih

33 min Krawczyk wszedł w pole karne i uderzył – świetnie piłkę sparował na róg rozgrywający 100. mecz Lamlih

32 min Gąsior poszedł sam z piłką, wszedł odważnie między obrońców i uderzył tuż obok bramki – było blisko

W kolejnym meczu domowym Zieloni mogą liczyć na doping kibiców

25 min Krawczyk wyłożył piłkę przed bramkę do Więckowskiego, który w 100% sytuacji źle trafił w piłkę

20 min strzał Opołki obok bramki

18 min odpowiedź Grunwaldu – Kozłowski wypuszcza Ogłozę, który w sytuacji sam na sam strzela nad bramką

18 min kontra gości i Więckowski trafił po raz drugi w słupek

16 min strzał Gąsiora broni Czmok

13 i 14 min dwa dośrodkowania Gąsiora w pole karne, ale nie wykorzystał tego Spalony

12 min po rogu główkę Jarnota broni Lamlih

11 min Bereza po prostopadłym podaniu wyszedł sam na sam z Lamlihem – górą bramkarz Grunwaldu

8 min Więckowski zza pola karnego trafił w słupek

4 min po rogu Malca Spalony uderzył z 16. metra obok bramki

100. mecz w I zespole Grunwaldu rozgrywa dzisiaj Mohamed Lamlih, a 50. Mateusz Malec.

Lamlih – Wojtaczka, Babisz, Malec (kpt), Chmielarski – Gąsior, Ochnio, Majchrzyk, Kozłowski – Ogłoza, Spalony
Rezerwa: Kurpas – Botor, Burdzik, Kowalcze, Skorupa
Trener: Wawoczny