Relacja na żywo z meczu Grunwald – Siemianowiczanka II

Grunwald – Siemianowiczanka II 2-2 (0-1)

KONIEC: 2-2

94 min Mierzwa ukarany żółtą kartką za przerwanie kontry Grunwaldu

2-2 Kozłowski, 91 min – po podaniu Ogłozy obrońcy gości Krawcowi uciekła piłka, przejął ją Gąsior, zszedł ze skrzydła do środka i uderzył zza szesnastki, bramkarz sparował futbolówkę, a do pustej bramki trafił Kozłowski

Sędzia doliczył 4 minuty

90 min co za okazja Grunwaldu – Jankowski wyszedł sam na sam i trafił w słupek, dobitka kolanem nad bramką

85 min za Bienka wszedł Jastrzębski

80 min za Wronowskiego wszedł Sabat

76 min Albrecht uciekł obrońcy i sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z Kurpasem

75 min za Twardocha wszedł Gąsior

1-2 Twardoch, 69 min – Ostrowski szybko wznowił wolnego na własnej połowie i długim podaniem za plecy obrońców uruchomił Twardocha, który w sytuacji sam na sam zdobył gola – jest to bramka numer 3300 Grunwaldu w lidze

60 min za Mleczkę wszedł Kozłowski

60 min lob Chmielarskiego obok bramki

58 min Babisz z karnego trafił w słupek

57 min po zagraniu Petrusa obrońca Siemianowiczanki (Krawiec) trafiony w rękę w polu karnym – KARNY

0-2 Przątka, 55 min – z rogu dośrodkował Wronowski, Przątka podbił piłkę i huknął kapitalnie z woleja

55 min strzał Bienka po nodze obrońcy obok bramki i róg

50 min okazja gości – strzał Piątka tuż nad bramką

Do przerwy: 0-1

45+1 min strzał Jankowskiego zza szesnastki obok bramki

45 min po dośrodkowaniu Mleczki głową uderzył z bliska Twardoch i ponownie wybija Stasiczek

42 min dobra akcja Grunwaldu – w jej końcówce Petrus zagrałw pole karne do Twardocha, który trafił w wychodzącego bramkarza

36 min strzał Przątki z wolnego z ponad 20 metrów broni Kurpas

33 min strzał Jankowskiego z dystansu broni Stasiczek

27 min Jankowski z narożnika pola karnego uderzył w krótki róg – Stasiczek odbił piłkę, trafiła ona ponownie do Jankesa, który wrzucił futbolówkę na długi słupek, ale Petrus fatalnie spudłował

20 min Mierzwa z wolnego wysoko nad bramką

0-1 Przątka, 16 min – Mierzwa wrzucił piłkę z wolnego w pole karne i Przątka uderzył nie do obrony w długi róg

9 min groźne wstrzelenie piłki w pole karne Bienka – Ostrowski wybija na róg

6 min po rogu Jankowskiego Ogłoza trafił głową w słupek

3 min po rogu Jankowskiego Twardoch uderzył głową obok bramki

2 min po dośrodkowaniu Jankowskiego w znakomitej sytuacji znalazł się Twardoch, ale jego główkę przeniósł nad bramką bramkarz

Kurpas – Wojtaczka, Oswald, Ostrowski, Chmielarski – Mleczko, Petrus, Babisz (kpt), Ogłoza – Twardoch, Jankowski
Rezerwa: Burdzik, Doelcki, Gąsior, Kozłowski, Podlacha, Sobstyl
Trener: Szyguła