Relacja na żywo z meczu Grunwald – Pogoń

Grunwald – Pogoń 0-4 (0-1)

(strona odświeża się automatycznie co 2 minuty)

KONIEC: 0-4

90 min Jeszcze strzał Bubrowskiego tuż nad bramką

0-4 Cuber, 90 min – w sytuacji sam na sam pokonał Sygę

89 min za Spalonego wszedł Pryszcz, który po 21 latach zadebiutował w końcu w I zespole (grał w trampkarzach, juniorach i II zespole)

88 min za Niewiedziała wszedł Chechelski

0-3 Pacwa, 85 min (głową) – jego druga bramka głową, tym razem po rzucie rożnym

82 min Skorupa przeprowadził rajd lewą stroną, wszedł w pole karne i zamiast dograć do lepiej ustawionego kolegi, to za daleko sobie wypuścił i piłkę złapał bramkarz

78 min Bubrowski uderzył z dystansu tuż obok spojenia

70 min kolejna wrzutka Wojtaszaka ze skrzydła, Pope mając przed sobą bramkarza strzelił wysoko nad bramką

66 min za N.Nagiego wszedł Cuber

61 min Wojtaszak wrzucił piłkę w pole karne i Pope uderzył obok bramki

58 min zmiany w obu zespołach – u gości za Rzepę wszedł Pope, a w Grunwaldzie za Świerczynę Firecki

0-2 Wojtaszak, 50 min – lewy pomocnik gości wszedł w pole karne z lewej strony i strzałem w długi róg podwyższył wynik na 2-0

Do przerwy: 0-1

44 min Rzepa uderzył zza szesnastki – Syga paruje piłkę

42 min Babisz uderzył niecelnie

41 min dośrodkowanie Gąsiora w pole karne i Ogłoza źle trafił w piłkę, która padła łupem bramkarza

38 min świetna okazja Grunwaldu – Ogłoza wszedł w pole karne i uderzył obok długiego słupka

37 min Bubrowski uderzył obok bramki

36 min za M.Nagiego wszedł Polarz

31 min okazja Niewiedziała – Syga na róg

0-1 Pacwa, 30 min (głową) – krótko rozegrany rzut rożny, Bubrowski wrzucił w pole karne i Pacwa głową pokonał Sygę

20 min Matysek zza pola karnego uderzył centymetry obok słupka

17 min za Parzniewskiego wszedł Gąsior

14 min setka to mało powiedziane – M.Nagi wyłożył piłkę do brata, N.Nagiego, który mógł z piłką zrobić wszystko i będąc w polu karnym przestelił

13 min okazja gości – N.Nagi uderzył w boczną siatkę

11 min po wrzutce Bubrowskiego Skrzypek głową nad bramką

11 min dośrodkowanie w pole karne Grunwaldu, Niewiedział uderzył głową i doskonałą interwencją popisał się Syga wybijając piłkę na róg

5 min Po dośrodkowaniu Rzepy w pole karne Niewiedział w doskonałej sytuacji przestrzelił