Relacja na żywo z meczu Grunwald – Podlesianka

Grunwald – Podlesianka 2-3 (1-0)

„Zieloni” wystąpili dzisiaj bez – na co dzień podstawowych zawodników – Kota, Ogłozy, Poprawy czy Wojtaczki. W ich miejsce zagrali od początku młodzi – Kubica (2003), Sobstyl (2002), Wadas (2003) i po raz kolejny pokazali, że warto na nich stawiać.

KONIEC: 2-3 – goście wygrywają rzutem na taśmę; dobra postawa Grunwaldu, który przeciwstawił się wyżej notowanej Podlesiance, brawo!

92 min strzał Rosińskiego odbija Stasiczek

Sędzia doliczył 3 minuty

2-3 samobójcza – Romańczyk, 90 min – po zagraniu Rosińskiego jeden z zawodników Grunwaldu niefortunnie trafił do siatki

87 min Maciaszek ukarany żółtą kartką

2-2 Kowalczyk, 87 min (karny)

86 min Kowalczyk wrzucił w pole karne z wolnego – Tałady faulowany w polu karnym – KARNY, Kania ukarany żółtą kartką

84 min Kędzierski z wolnego – piłka odbiła się od muru i przeszła obok bramki

82 min znany w obu zespołach – u gości za Nowotnika wszedł Kania

1-2 Żemła, 80 min (karny) – tym razem Stasiczek w jeden róg, a Żemła w drugi

79 min Rosiński z woleja trafił w rękę Kasprzyka w polu karnym – KARNY, Kasprzyk ukarany żółtą kartką

75 min żółtą kartką ukarany Colik

73 min dwie zmiany w Grunwaldzie – zeszli Ozaki i D. Skorupa, a weszli Kasprzyk i Romańczyk

73 min żółtą kartką ukarany K. Skorupa

70 min kolejna świetna okazja gości – w ostatniej chwili zablokowany strzał

1-1 Żemła, 68 min (karny) – jedenastka w a’la Panenka

67 min D. Skorupa ukarany żółtą kartką

67 min Ostrowski wślizgiem trafia w nogi Kędzierskiego – KARNY

66 min strzał Rosińskiego wybija Stasiczek, dobitka obok

65 min za Witasa wszedł Brehmer

63 min strzał Nowotnika obok bramki

62 min świetna okazja gości – strzał Rosińskiego odbija Stasiczek, piłkę przejmuje Colik i znowu górą Stasiczek

59 min Kędzierski posłał szczura z wolnego między nogami zawodników – piłka przeszła obok słupka

56 min Ostrowski ukarany żółtą kartką

54 min Kowalczyk przejął piłkę na 40. metrze, podciągnął z nią i uderzył z lewej nogi tuż obok bramki

47 min po krótko rozegranym wolnym Nowotnik zagrał w pole karne – żaden zawodnik gości nie trafił – i piłka o niewiele minęła słupek

46 min za Pasiekę wszedł Rosiński

Do przerwy: 1-0

44 min Nowotnik wrzucił piłkę na długi słupek – czyhało tam dwóch zawodników gości, ale za mocne dogranie

43 min strzał Kędzierskiego zza pola karnego wybija Stasiczek

42 min Trener Grunwaldu ukarany żółtą kartką

30 min strzał Kaczmarczyka z wolnego z narożnika wybija Stasiczek

30 min Kubica ukarany żółtą kartką

28 min strzał Kędzierskiego z kilkunastu metrów broni Stasiczek

1-0 Ozaki, 20 min – Jankowski na własnej połowie urwał się rywalowi i podał do Maciaszka, który zagrał w tempo do Ozakiego, młody Japończyk uciekł obrońcy i strzelił obok wychodzącego bramkarza

11 min wolej Kaczmarczyka wybija kapitalnie Stasiczek

8 min po dośrodkowaniu Nowaka Kaczmarczyk uderzył głową, Stasiczek odbił strzał, dobitkę Kaczmarczyka ponownie wybija bramkarz Grunwaldu

7 min po rzucie z autu Maciaszek wszedł w pole karne i uderzył przy słupku – broni Owsiński

Stasiczek – Sobstyl, Ostrowski (kpt), Wadas, K. Skorupa – Kubica, Kowalczyk – Ozaki, D. Skorupa, Maciaszek – Jankowski
Rezerwa: Lomania – Kasprzyk, Kozłowski, Romańczyk, Tałady, Wojtaczka
Trener: Szyguła