Relacja na żywo z meczu Grunwald – Piast

Grunwald – Piast 2-0 (1-0)

KONIEC: 2-0 – Szczęśliwe zwycięstwo Grunwaldu, 100. mecz Kowala i prezes na ławce

93 min. Kowalski wykłada piłkę Zudze na dalszy słupek – obok bramki

Sędzia doliczył 4 minuty

89 min. Strzał Rzepy broni Lamlih

88 min. Spalony bliski trafienia z rogu – bramkarz przenosi nad poprzeczką

86 min. Za Ogłozę wszedł Rutkowski

86 min. Kowalski zza szesnastki – bramkarz wybija

85 min. Zagdański ukarany żółtą kartką

2-0 Toporczyk, 83 min. (samobójcza) – Spalony sam na sam, bramkarz wybija piłkę i trafia nią w Toporczyka, futbolówka wtoczyła się do bramki

82 min. Piłka meczowa Grunwaldu – Ogłoza sam na sam i posłał piłkę obok bramkarza i bramki

81 min. Za Mrowca wszedł Zagdański

78 min. Obrona Częstochowy w wykonaniu Grunwaldu – Lamlih dwukrotnie ratuje przed utratą bramki

Goście od kilku minut dominują na boisku, ale wykończenie nieskuteczne

73 min. Bobla kończy składną akcję gości uderzeniem tuż nad spojeniem

70 min. Zawodnik gości dośrodkował z rogu, Lamlih nie trafił w piłkę i ta na szczęście przeszła obok dalszego słupka

67 min. Niecelna bomba Pokorskiego z dystansu

66 min. Za Jureckiego wszedł Grzywa

62 min. Babisz ukarany żółtą kartką

59 min. Spalony wychodzi sam na sam i posyła bombę obok bramki

59 min. Po strzale Kowalskiego piłka odbiła się od obrońcy i trafiła w słupek

56 min. Za Lesika wszedł Ogłoza

53 min. Za J.Cecugę wchodzi Włoch

52 min. Bobla z karnego nad poprzeczką niczym Arturo Vidal w meczu Bayern – Real

51 min. Lamlih w polu karnym popycha Mrowca biegnąc do piłki – KARNY

49 min. Bobla ukarany żółtą kartką

46 min. Druga połowa rozpoczęła się 12.08. Oba zespoły przystąpiły do niej bez zmian

Do przerwy: 1-0

45+3 min. Dreszer uderzył z wolnego z 17 metrów w mur

45+2 min. Bramkarz gości minął się z piłką, jednak w gąszczu nóg Spalony nie dał rady skierować piłki do siatki

Sędzia doliczył 2 minuty

44 min. Po rogu Babisz głową nad bramką

41 min. Co za okazja Grunwaldu – Kowalski wychodzi sam na sam, ale trafia obok bramki

40 min. Toporczyk ukarany żółtą kartką

1-0 Babisz, 34 min. – Spalony dośrodkował piłkę z rogu, obrońca gości puścił futbolówkę i z prezentu skorzystał Babisz, który wpakował piłkę do siatki

25 min. Piłka za linię obrony Grunwaldu, sędzia puścił grę, Lamlih dalekim wyjściem pod linię boczną wybija piłkę spod nóg Rzepie

23 min. Toporczyk z dystansu bardzo niecelnie

22 min. Okazja Grunwaldu – Spalony uderzył w bramkarza

13 min. Rzepa wychodzi sam na sam z Lamlihem i górą bramkarz Grunwaldu

11 min. Celny, ale za słaby strzał gości (Cecuga)

2 min. Po rogu Magiera uderzył tuż nad poprzeczką – goście blisko objęcia prowadzenia

Kontuzji na rozgrzewce doznał Kowynia i w jego miejsce do podstawowej jedenastki wskakuje Zuga

Ze względów zdrowotnych na ławce zabraknie dzisiaj trenera Jacka Bratka i zastąpi go prezes Teodor Wawoczny