Relacja na żywo z meczu Grunwald – Piast

Grunwald – Piast 1-5 (1-2)

KONIEC: 1-5

1-5 Włoch, 90+1 min – zawodnik gości zrehabilitował się za niewykorzystaną jedenastkę i po podaniu Marka Walkiewicza trafił zza pola karnego w róg bramki

90 min Kurpas paruje strzał Włocha z 11 metrów na słupek!

90 min Chmielarski fauluje w polu karnym Szmidta – KARNY

Sędzia doliczył 1 minutę

88 min strzał Grzegorzka obok bramki

86 min za Brzezińskiego wszedł Szmidt, a za M.Boblę Mariusz Walkiewicz

86 min Gąsior był bliski przelobowania Bransysa, który końcówkami palców przeniósł futbolówkę nad poprzeczką

85 min S.Bobla trafił zza pola karnego w poprzeczkę

81 min Ochnio z wolnego z narożnika pola karnego trafił w boczną siatkę

1-4 Kocoń, 78 min – po podaniu Grzegorzka uderzył w długi róg i Kurpas po raz drugi wyciągnął piłkę z siatki

77 min za J.Cecugę wszedł Grzegorzek

1-3 Brzeziński, 76 min – po podaniu J.Cecugi w sytuacji sam na sam Brzeziński uderzył obok Kurpasa

Chwila przerwy dla obu zespołów na uzupełnienie płynów

73 min strzał Ogłozy obok bramki

71 min strzał Gąsiora broni Brandys

70 min za Kozłowskiego wszedł Podlacha – drugi dzisiejszy debiutant w Grunwaldzie

69 min strzał Ochnia z narożnika pola karnego tuż obok dalszego słupka

67 min okazja Brzezińskiego – wybija Oswald

65 min zmiana w bramce Grunwaldu – za Lamliha wszedł Kurpas

62 min po dośrodkowaniu Gąsiora w pole karne obrońca wybił piłkę przed pole szesnastkę, doszedł do niej Ochnio i uderzył obok bramki

60 min rajd Ogłozy zakończony strzałem obok bramki

57 min Bobla rzucił piłkę za plecy obrońców do Brzezińskiego, który lobem uderzył nad bramką

52 min strzał S.Bobli z 20 metrów broni Lamlih

46 min goście dokonali trzech zmian – za Mrowca wszedł Marek Walkiewicz, za Podsiedlika Jurecki, a za Grzywę Kocoń

Do przerwy: 1-2

38 min Wojtaczka ofiarnym wślizgiem wybija piłkę sprzed bramki

36 min strata piłki przez obrońcę gości, przejął ją Ogłoza i uderzył obok bramki

34 min Ochnio z wolnego zagrał do Gąsiora, który zza pola karnego uderzył obok bramki

1-2 Ochnio, 28 min (wolny) – Remik z wolnego zza pola karnego trafił w okienko bramki Piasta (powtórzył uderzenie sprzed tygodnia przeciwko Pogoni)

25 min strzał Ochnia paruje na róg Brandys

0-2 Włoch, 23 min – kontra gości, strzał Brzezińskiego odbił Lamlih i piłkę do siatki dobił Włoch

0-1 Brzeziński, 22 min – dośrodkowanie Włocha spod linii autowej w pole karne i Brzeziński z woleja zmusił do kapitulacji Lamliha

17 min strzał Brzezińskiego przy słupku na róg wybija Lamlih

13 min J.Cecuga wyłożył piłkę do Toporczyka, który z kilkunastu metrów trafił w ręce Lamliha

4 min Włoch sam na sam z Lamlihem – górą bramkarz Grunwaldu

Dzisiejszy mecz Grunwaldu z Piastem jest 4. meczem ligowym obu zespołów w historii – dwa zwycięstwa zanotował Grunwald (1-0 i 2-0), a jedno Piast (6-2).

Lamlih – Sobstyl, Oswald (kpt), Wojtaczka, Chmielarski – Kozłowski, Ochnio, Majchrzyk, Kowalcze – Ogłoza, Gąsior
Rezerwa: Kurpas – Burdzik, Podlacha
Trener: Wawoczny