Relacja na żywo z meczu Grunwald – Ogrodnik

Grunwald – Ogrodnik 0-6 (0-0)

KONIEC: 0-6 – sił Grunwaldowi wystarczyło tylko na pierwszą połowę

0-6 Czyżo, 90+4 min (głową) – Chrząścik dośrodkował w pole karne i Czyżo głową w długi róg ustalił wynik

0-5 Chrząścik, 90+1 min – po dalekim zagraniu Masternaka mimo asysty Fityki nie dał szans Kurpasowi

0-4 Szczęsny, 88 min – z woleja uderzył w róg bramki

86 min strzał Gąsiora broni bramkarz Ogrodnika

84 min za Malca wszedł Bartoszek

82 min za Białasa wszedł Foltyn

0-3 Szojda, 82 min – po podaniu Chrząścika Szojda podwyższył wynik

81 min za Ogłozę wszedł Kowalcze

79 min za Granka wszedł Szojda

75 min za Skorupę wszedł Burdzik

73 min za kontuzjowanego Gajewskiego wszedł Szczęsny

0-2 Gajewski, 71 min – indywidualna akcja Gajewskiego, który pokonuje Kurpasa i jednocześnie ucierpiał po wślizgu Wojtaczki (ukarany został żółtą kartką)

69 min kontra Grunwaldu i Ogłoza minimalnie niecelnie do Spalonego

68 min strzał Chrząścia wybija na róg Kurpas

65 min za Oswalda wszedł Wojtaczka

65 min po dośrodkowaniu Ogłozy Spalony uderzył głową minimalnie niecelnie

59 min Granek dogrywa z prawego skrzydła przed bramkę do Klimasa, który trafia w dobrze ustawionego Kurpasa

0-1 Gajewski, 51 min – Chrząścik wychodzi do prostopadłej piłki i w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z Kurpasem; mimo tego przejmuje piłkę i jego strzał zostaje zablokowany, przejmuje ją z kolei Gajewski i znajduje drogę do siatki

50 min strzał Białasa z dystansu broni Kurpas

46 min zmiany w obu zespołach – u gości za Zająca wszedł Stawicki, a w Grunwaldzie za Kozłowskiego wszedł Gąsior

Do przerwy: 0-0 – za wiele w dzisiejszym meczu się nie dzieje

39 min Babisz w ostatniej chwili wybija piłkę składającemu się do strzału w okolicach 16. metra Zającowi

31 min po chwili ponownie Zając, ale tym razem zbyt lekko w polu karnym

31 min Zając uderzył groźnie z dystansu – Kurpas sparował futbolówkę w bok

24 min główka Chrząscika po rogu bardzo niecelna

19 min dośrodkowanie w pole karne Grunwaldu – główkę Granka z bliska wybija Kurpas; zawodnik gości był na spalonym

17 min dośrodkowanie Skorupy w pole karne i Kozłowski nie sięgnął piłki