Relacja na żywo z meczu Grunwald – Niwy

Grunwald – Niwy 0-2 (0-0)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 0-2

94 min strzał D. Skorupy obok bramki

92 min świetna okazja Grunwaldu – Kozłowski strzela obok bramki

91 min za Bogackiego wszedł Góra

86 min za Maciaszka wszedł Romańczyk

82 min za Tokarza wszedł Łukomski

79 min Mańka ukarany drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną

76 min strzał Maciaszka z wolnego niewiele obok celu

72 min za kontuzjowanego Bernackiego wszedł Malik

71 min strzał Kowalczyka broni Czapla

70 min strzał Sadowskiego broni Stasiczek

0-2 Nabijonov, 61 min – strata Ogłozy i goście bezwzględnie wykorzystali kontrę – kolejny zmiennik wpisał się na listę strzelców

55 min Mańka ukarany żółtą kartką

53 min strzał K.Skorupy tuż obok bramki zza pola karnego

0-1 Grunt, 49 min (głową) – po rogu Sadowskiego Grunt z bliska trafia do siatki

48 min groźnie pod bramką Grunwaldu – z linii wybija Sobstyl po strzale Milika

46 min cztery zmiany u gości – zeszli Filipecki, Górniak, Wilk i Szydłowski, a weszli Grunt, Milik, Nabijonov i Gbadegeshin

Do przerwy: 0-0

45+2 min strzał D. Skorupy broni Czapla

Sędzia doliczył 2 minuty

45 min K. Skorupa w ostatniej chwili blokuje Filipeckiego

43 D. Skorupa ukarany żółtą kartką

42 min po dośrodkowaniu w pole karne Filipeckiego ubiegł Wojtaczka

39 min po dośrodkowaniu Sobstyla piłki w szesnastce nie sięgnął Kozłowski

34 min kontra Niw – Sadowski wchodzi w pole karne i uderza obok bramki

33 min strzał Szydłowskiego broni Stasiczek

30 min minuta przerwy na uzupełnienie płynów

26 min ponownie aktywny D. Skorupa – strzał zza pola karnego tuż obok dalszego słupka

24 min Kozłowski w dobrej sytuacji, ale wygonił się w bok pola karnego i sytuacja przepadła

21 min D. Skorupa próbuje z dystansu i trafił w poprzeczkę!

19 min D. Skorupa uderzył zza pola karnego – rykoszet tuż obok bramki

18 min Wilk leżąc mógł sprawić psikusa Grunwaldowi, ale piłka minęła bramkę

13 min mogła być pechowa dla Grunwaldu, piłkę po strzale Górniaka z linii wybija Wojtaczka, a Kubica uprzedza kolejnego zawodnika Niw

9 min dośrodkowanie na krótszy słupek K. Skorupy spowodował problemy bramkarza, piłki nie zdołał opanować Kozłowski

8 min strzał D. Skorupy zza pola karnego broni bramkarz