Relacja na żywo z meczu Grunwald – Łąka

Grunwald – LKS Łąka 2-1 (0-0)

KONIEC: 2-1

92 min. Za Spalonego wszedł Bartoszek

92 min. Poprawa ukarany żółtą kartką

Sędzia doliczył 3 minuty

88 min. Malec do Spalonego, wybija bramkarz

87 min. Przybyłka z boku pola karnego obok dalszego słupka

86 min. Po rogu Pławecki głową minimalnie obok bramki

83 min. Rajd Kowalskiego zakończony strzałem tuż obok słupka

83 min. Goście napierają, Lamlih broni rykoszet

82 min. Przybyłka z wolnego – broni Lamlih

77 min. Strzał Klai zza szesnastki obok słupka

75 min. Zuga ukarany żółtą kartką

75 min. Za Zugę wszedł Rutkowski

2-1 Przybyłka, 72 min. – rzut wolny gości, najlepiej zachował się Przybyłka, który skorzystał z błędu Lamliha i zdobył gola kontaktowego

71 min. Pokorski ukarany żółtą kartką

70 min. Za Puchałę wszedł Żemła

66 min. Za Lesika wszedł Ogłoza

66 min. Ryt ukarany żółtą kartką

2-0 Spalony, 63 min. (głową) – Zuga dośrodkował piłkę wprost na głowę Spalonego

62 min. Za Paszka wchodzi Fuchs

61 min. Okazja Spalonego po podaniu Lesika – tuż obok dalszego słupka

1-0 Spalony, 59 min. – Kowalski odebrał przy linii bocznej piłkę obrońcy i ruszył z nią, a następnie wypuścił Spalonego, bramkarz był bliski złapania piłki, Spalony jednak wyłuskał futbolówkę i posłał do siatki

52 min. Kowalczyk ukarany żółtą kartką

49 min. Pławecki zgubił Szymańskiego i z okolic narożnika uderzył obok dalszego słupka

Do drugiej połowy oba zespoły przystąpiły bez zmian (II połowa rozpoczęła się o 12.05)

Do przerwy: 0-0

45+2 min. kontra gości, Klaja uderza w boczną siatkę

Sędzia doliczył co najmniej 1 minutę do I połowy

45 min. Babisz uderza w polu karnym, piłka odbija się od obrońcy i przechodzi obok słupka na róg

36 min. Kontra Grunwaldu – Kowalski zagrywa w pole karne do Zugi, który w stuprocentowej sytuacji trafia… w boczną siatkę

33 min. Spalony uderzył z wolnego zza narożnika pola karnego – bramkarz wyciągnął się jak długi i sparował piłkę na poprzeczkę, nie było niko, kto skierował by piłkę do siatki

30 min. Nieprzyjemny strzał Pokorskiego z dystansu broni na raty Szweda

28 min. Strzał Przybyłki broni Lamlih

21 min. Pławecki wykłada piłkę Paszkowi na 10. metr, a ten uderza nad bramką

17 min. Co za okazja gości – Jędrysik poszedł do końcowej linii i wrzucił piłkę na długi słupek; futbolówka przelobowała Lamliha i przy słupku wślizgiem uderzył piłkę Puchała… centymetry obok słupka; wszyscy widzieli już piłkę w siatce

Na meczu kilka minut temu pojawił się prezes Śląskiego ZPN Henryk Kula

14 min. Kowalczyk zdecydował się na strzał z dystansu – broni pewnie Lamlih

10 min. Kowalski mija obrońcę, wchodzi w pole karne i oddaje strzał – bramkarz Szweda końcówkami palców wybija piłkę na róg

10 min. Strzał Spalonego z ostrego kąta, piłka przechodzi wzdłuż pola karnego

7 min. Paszek dogrywa piłkę w pole karne, Puchała źle trafił i piłka spadła tuż za słupkiem