Relacja na żywo z meczu Grunwald – Krupiński

Grunwald – Krupiński 1-2 (0-2)

(strona odświeża się automatycznie co 2 minuty)

KONIEC: 1-2 – nie powtórzył się scenariusz sprzed tygodnia, kiedy Krupiński prowadził do przerwy z Pogonią Ruda Śląska 2-0 i zremisował 2-2; drużyna z Suszca miała dzisiaj mnóstwo niewykorzystanych sytuacji, a po kontaktowym trafieniu Grunwaldu musiała drżeć o końcowy wynik; „Zieloni” atakowali, ale nie udało się trafić po raz drugi

91 min za Palarczyka wszedł Smajdor

Sędzia doliczył 4 minuty

88 min Gąsior ukarany żółtą kartką

87 min Wieczorek ukarany żółtą kartką

85 min za Neumanna wszedł Grabiec

84 min po rogu Skorupy Świerczyna uderzył głową, Parchański przeniósł futbolówkę na róg

1-2 Babisz, 79 min (karny) – pewnie wykorzystana jedenastka przez kapitana Grunwaldu

78 min Kołodziej zagrywa w polu karnym ręką – KARNY

74 min za Spalonego wszedł Szulik

74 min Gajek ukarany żółtą kartką

70 min Sałek ukarany żółtą kartką

69 min za Skaźnika wszedł Kołodziej

68 min Gajek zagrał na czyste pole do Neumanna – Lamlih wybija

67 min Spalony ukarany żółtą kartką

64 min Palarczyk ukarany żółtą kartką

60 min ponownie świetnie Lamlih – najpierw odbił strzał Gajka, a po chwili dobitkę Neumanna

59 min strzał Wojtyczki wybija bramkarz, dobitka Gąsiora nad bramką

57 min strzał Ogłozy obok bramki

54 min okazja Neumanna – broni Lamlih

51 min Gajek dośrodkował przed bramkę i Neumann z kilku metrów uderzył wysoko nad bramką

48 min Skorupa ukarany żółtą kartką

46 min za Fireckiego wszedł Fityka, a za Bartoszka Kowalcze

Do przerwy: 0-2

42 min okazja Świerczyny, ale niewykorzystana

0-2 Neumann, 38 min – po podaniu ze środka pola Neumann wychodzi sam na sam i podwyższa wynik na 2-0

34 min po podaniu Sałka Neumann wychodzi sam na sam – górą Lamlih

31 min po dośrodkowaniu Palarczyka głową uderzył Góra i piłkę odbił Lamlih

26 min strzał Sałka obok bramki

24 min Wieczorek nieczysto trafił w piłkę i padła ona łupem Lamliha

22 min strzał Gajka odbija Lamlih, dobitka Neumanna również sparowana przez bramkarza Grunwaldu

15 min Za mocne dogranie z lewego skrzydła, Sałek nie doszedł do piłki

8 min Lamlih wybija strzał Pastuszki, mogło być 0-2

0-1 Gajek, 6 min – Gajek niezatrzymywany – minął kilku zawodników – wszedł w pole karne i pokonał Lamliha