Relacja na żywo z meczu Grunwald – Kolejarz

Grunwald – Kolejarz 3-1 (1-0)

KONIEC: 3-1 – nie był to łatwy pojedynek Grunwaldu po zaledwie 39 godzinach od czwartkowego meczu z Józefką; najważniejsze, że zwycięski

93 min Goławski zdjął głową piłkę z głowy Ito

90 min strzał Romańczyka broni bramkarz

90 min strzał M. Kasprzyka obok bramki Kolejarza

87 min za Maciaszka wszedł Kasprzyk

85 min za Kordka wszedł Kozak

82 min za Gnielkę wszedł Kasprzyk, a w Grunwaldzie za Ogłozę Ito

81 min za K. Skorupę wszedł Romańczyk

80 min za Ryndaka wszedł Wach

78 min co za okazja Grunwaldu – Kozłowski przejmuje i ucieka z piłką, zagrywa na wolne pole do Kota, który źle przyjął piłkę, przejął ją jednak Ogłoza, ale zaplątał się i futbolówkę złapał bramkarz

3-1 Kozłowski, 76 min – Koza ucieka obrońcom i precyzyjnie uderza przy słupku

72 min po zagraniu K. Skorupy na długim słupku uderzył Kot, bramkarz odbił piłkę, piłkę przejął Maciaszek, ale futbolówkę złapał golkiper

72 min Gajdzik ukarany żółtą kartką

68 min Kozłowski przejął piłkę i ruszył na bramkę Kolejarza, dograł na czystą pozycję do Ogłozy, ale obrońca wybił mu piłkę

66 min Kozłowski ukarany żółtą kartką

2-1 K. Skorupa, 64 min – Maciaszek zagrywa w pole karne do K. Skorupy, który trafia od słupka do siatki

61 min za Kubicę wszedł Kot

61 min strzał Kordka broni Stasiczek

54 min kolejna sytuacja gości – po zagraniu Ogórka i strzale Purzyński broni Stasiczek

1-1 Ogórek, 52 min – zawodnik gości korzysta z błędu defensywy i doprowadza do wyrównania

51 min Ryndak ukarany żółtą kartką

49 min kontra Grunwaldu – Malik zagrywa prostopadłą piłkę do Maciaszka, który wchodzi w pole karne i w sytuacji sam na sam strzela pod poprzeczkę – bramkarz wybija na róg

46 min zmiany w obu zespołach – u gości za Derkacha wszedł Todorski, a w Grunwaldzie za Ozakiego Kozłowski

Do przerwy: 1-0

36 min kontra Kolejarza, Derkach zablokowany w polu karnym przez Ostrowskiego

30 min po rzucie różnym obrońca wybił piłkę po strzale Malika

27 min świetne podanie Ostrowskiego do Kubicy, który wbiegł w pole karne, ale obrońca w ostatniej chwili wybił mu piłkę na róg

18 min Maciaszek dobiegł do linii końcowej i dośrodkował, bramkarz ubiegł Ogłozę

1-0 Maciaszek, 14 min (wolny) – Macia z narożnika pola karnego otwiera wynik spotkania

7 min po rogu Kolejarza Derkach zza szesnastki uderzył wysoko nad bramką

6 min po dośrodkowaniu Derkacha z rogu K. Skorupa głową wybił piłkę głową tuż obok bramki

Zmiany w składzie Grunwaldu – brakuje dzisiaj D. Skorupy (pauzuje za kartki), Wojtaczki i Taładego, a na ławce mecz rozpocznie Kot; od początku zagrają Poprawa, Kubica i Ozaki

Stasiczek – Sobstyl, Poprawa, Ostrowski (kpt), K. Skorupa – Kubica, Kowalczyk – Maciaszek, Malik, Ozaki – Ogłoza
Rezerwa: Grygiel – Ito, Kasprzyk, Kot, Kozłowski, Romańczyk
Trener: Szyguła