Relacja na żywo z meczu Grunwald – Józefka

Grunwald – Józefka 1-2 (1-0)

KONIEC: 1-2 – nie był to najlepszy mecz Grunwaldu, ale powinien wygrać – kilka setek, sytuacja na zamknięcie meczu, ale to goście w „10” odnieśli sukces… Urok piłki

90+4 min K. Skorupa wpadł w pole karne, dograł do Kota, ten dziubnął piłkę i obrońca gości (Gruchalski) ofiarnym wślizgiem wybija z linii!

93 min Bełkot sam na sam, odbija Kurpas

1-2 Dobrowolski, 91 min – goście trafiają w 10 na 2-1 – Bernacki z wolnego w pole karne, tam Ostrowski nie zatrzymuje piłki i Dobrowolski trafia obok Kurpasa

Sędzia doliczył 4 minuty

88 min Kowalczyk poszedł na przebój, uciekł rywalom i w decydującym momencie w sytuacji sam na sam źle uderzył i bramkarz odbił piłkę – co za okazja!

85 min za Watołę wszedł Bernacki

1-1 Bełkot, 83 min – seria błędów w Grunwaldzie, Bełkot z ostrego kąta strzela na remis

82 min za słaby strzał Kozłowskiego

81 min za Maciaszka wszedł Romańczyk

74 min Watoła w świetnej sytuacji – K. Skorupa w ostatniej chwili wybija mu piłkę w polu karnym spod nóg

70 min Kot wychodzi sam na sam, próbuje minąć bramkarza, który odbija piłkę i Kocik nie zdążył za futbolówką

69 min za Grzelińskiego wszedł Dzbik

69 min Kot ukarany żółtą kartką

67 min strzał Kota nad bramką

66 min Maciaszek z wolnego tuż obok słupka

65 min Kot wyszedł na wolne pole i przed szesnastką został sfaulowany przez Kuzę – CZERWONA

63 min Poprawa ukarany żółtą kartką

62 min po wolnym Kot trafia lobem do siatki, ale sędzia odgwizuje spalonego

62 min Grzeliński ukarany żółtą kartką

59 min Ozaki ukarany żółtą kartką

54 min Watoła dogrywa w pole karne – broni Kurpas

50 min za Jankowskiego wszedł Kot

48 min Maciaszek uciekł lewą stroną, wszedł w pole karne i uderzył przy słupku – Brom odbił piłkę

46 min dwie zmiany u gości – zeszli Mucharski i Mikiciuk, a weszli Kabała i Kuza

Do przerwy: 1-0 – nie klei się dzisiaj gra Zielonym

45+1 min Jankowski wypuszcza Ozakiego, który przegrywa pojedynek sam na sam z Bromem

Sędzia doliczył 1 minutę

44 min Watoła ukarany żółtą kartką za dyskusje

43 min strata Grunwaldu, ale Dobrowolski nie znalazł nikogo w polu karnym

37 min strzał Kowalczyka niecelny

37 min Ostrowski zagrał za słabo, przejął ją Dobrowolski i strzelił wprost w ręce Kurpasa

35 min Dobrowolski uciekł obrońcy, ale dograł do „nikogo”

34 min po rogu gości Kurpas minął się z piłką i piłki nie trafił Gruchalski

28 min za kontuzjowanego Piwonia wszedł Bełkot

27 min Maciaszek przerzucił z lewej strony pole karne, tam dobiegł do piłki Ozaki, który wrzucił futbolówkę i Jankowski przewrotką mógł strzelić kapitalnego gola – Brom wyciągnął piłkę na róg

24 min Maciaszek zagrał na lewą stronę do Kowalczyka, który przeszedł rywala robiącego wślizg i dograł przed pole karne, a tam D. Skorupa uderzył czytelnie w środk bramki

Oba zespoły walczą o zdominowanie środka pola

16 min strzał Watoły z dystansu obok bramki

1-0 Kowalczyk, 5 min (wolny) – kuriozalny gol, Kowal uderzył nie za mocno na bramkę Józefki z wolnego, bramkarz nie poradził sobie z piłką i wrzucił sobie piłkę do bramki

Kurpas – Sobstyl, Ostrowski (kpt), Poprawa, K. Skorupa – Kubica, Kowalczyk – Ozaki, D. Skorupa, Maciaszek – Jankowski
Rezerwa: Burdzik, Ito, Kasprzyk, Kot, Kozłowski, Romańczyk, Wojtaczka
Trener: Szyguła