Relacja na żywo z meczu Grunwald – Józefka

Grunwald – Józefka 3-0 (2-0)

KONIEC: 3-0

90+2 min setka Grunwaldu – strzał Podlachy wybija obrońca, a dobitka Kota nad bramką

84 min kolejna podwójna zmiana w Grunwaldzie – za Chmielarskiego wszedł Poprawa, a za Maciaszka Skorupa

81 min Strzebińczyk z wolnego – wybija kapitalnie Stasiczek

78 min Słota uderzył nad bramką

76 min podwójna zmiana w Grunwaldzie – za Jankowskiego wszedł Podlacha, a za Thiela Dolecki

73 min główka Petrusa po rogu – broni bramkarz

73 min okazja Ogłozy – piłka odbity od obrońcy i róg

72 min rykoszet po strzale Olszówki przechodzi obok bramki

71 min Kot na wolne pole do Maciaszka, ten trafił w bramkarza, piłkę przejął ponownie Maciaszek i dograł do Ogłozy, który z kolei trafił w nogi obrońcy na linii

70 min za Mikiciuka wszedł Sopolski

68 min po rogu Thiel tuż nad poprzeczką

63 min za Przybyszewskiego wszedł Bełkot

62 min strzał Jankowskiego obok bramki

60 min Strzebińczyk ukarany żółtą kartką

3-0 Kot, 57 min (głową) – po rogu Maciaszka Kot głową trafił w długi róg

56 min znakomita okazja gości – Przybyszewski lobem nad Stasiczkiem, lot piłki kontrolował Wojtaczka, która poleciała obok bramki

55 min Watoła po rogu uderzył obok bramki

53 min Przybyszewski ruszył sam – wybija Stasiczek

51 min Przybyszewski uderzył obok bramki

50 min po dośrodkowaniu Kota Petrus głową centymetry obok słupka!

48 min Petrus na wolne pole do Jankowskiego – wybija obrońca

46 min za Kuzę wszedł Olszówka

Do przerwy: 2-0

45+1 min Jankowski uderzył z wolnego – bramkarz przeniósł futbolówkę nad poprzeczką

44 min po rogu Gruchalskiego Strzebińczyk głową trafił w poprzeczkę

41 min trener gości szybko reaguje, aby Józefka nie grała w 10 – za Grzelińskiego wchodzi Sroka

40 min Grzeliński, który miał już żółtą kartkę, uderzył głową w plecy Petrusa! Brak reakcji sędziów…

40 min po podaniu Kota Jankowski uderzył nad bramką

36 min po wolnym Thiela Petrus wyskoczył zza obrońców, ale nie trafił w piłkę

36 min Grzeliński ukarany żółtą kartką

35 min lob Jankowskiego – bramkarz nie dał się zaskoczyć

34 min po podaniu Przybyszewskiego Słota przed bramką źle trafił w piłkę

32 min po rogu Maciaszka główkował Ogłoza i bramkarz odbił piłkę przed siebie i sytuację wyjaśnili obrońcy

2-0 Kot, 27 min – długie zagranie Wojtaczki i Kot lobem uprzedził wychodzącego bramkarza

1-0 Ogłoza, 20 min – po wybiciu Stasiczka Jankowski przedłużył piłkę głową, która dotarła do Ogłozy, a ten zdecydował się na strzał z ok. 20 metrów i zaskoczył bramkarza

10 min Słota z dystansu – broni Stasiczek

Mocny początek gości

4 min strzał Słoty zza pola karnego nad bramką

3 min po rogu główkę Gruchalskiego broni Stasiczek

3 min Przybyszewski huknął zza pola karnego – Stasiczek wybił piłkę na róg

Stasiczek – Kowalczyk, Wojtaczka, Ostrowski (kpt), Chmielarski – Thiel, Petrus – Maciaszek, Kot, Ogłoza – Jankowski
Rezerwa: Kurpas – Burdzik, Dolecki, Jastrzębski, Podlacha, Poprawa, Skorupa
Trener: Szyguła