Relacja na żywo z meczu Grunwald – Iskra

Grunwald – Iskra 0-3 (0-1)

(strona odświeża się automatycznie co 2 minuty)

KONIEC: 0-3

Sędzina Aneta Kowalska doliczyła 2 minuty

85 min za Komrausa wszedł Żupa

0-3 Prusek, 82 min – zawodnik gości mocnym strzałem w róg bramki podwyższył wynik na 3-0; był to jego 2. gol w meczu i 10. w sezonie

81 min za Ogłozę wszedł Burdzik

70 min strzał Spalonego broni Kalisz

0-2 Grajcarek, 66 min – Prusek wbiegł w pole karne i uderzył na bramkę – Lamlih sparował futbolówkę, ale w pobliżu był Grajcarek i trafił do pustej bramki

63 min Zawadzki doszedł do linii końcowej i wycofał na 12. metr do Pruska, który uderzył nieczysto nad bramką

61 min za Skorupę wszedł Kozłowski

56 min podwójna zmiana u gości – zeszli Żur i Borek, a weszli Pisarek i Grajcarek

50 min Gąsior ukarany żółtą kartką za faul na bramkarzu

46 min Podwójna zmiana w Grunwaldzie – w szatni zostali Wojtyczka i Bartoszek, a od II połowy na boisko wybiegli Botor i Majchrzyk

Do przerwy: 0-1

45+1 min Żur uderzył w poprzeczkę, a dobitka głową Borka trafiła w ręce Lamliha

Sędzia doliczył 1 minutę do I polowy

43 min Skorupa ukarany żółtą kartką

35 min Żur zza szesnastki obok dalszego słupka

34 min ponownie setka Zawadzkiego i ponownie obok bramki

27 min Zawadzki w sytuacji sam na sam minął Lamliha, ale za bardzo się rozpędził i z linii końcowej nie miał jak uderzyć

21 min Zawadzki minął kilku rywali i z linii 16. metra uderzył obok bramki

0-1 Prusek, 16 min – Prusek wychodzi sam na sam – Lamlih odbija strzał, ale przy dobitce jest bez szans

11 min Noga dośrodkował w pole karne i Prusek głową trafił w poprzeczkę

9 min Gorzała z dystansu bardzo niecelnie

7 min po rogu Gorzały Kocerba uderzył głową tuż nad poprzeczką