Relacja na żywo z meczu Grunwald – Hetman

Grunwald – Hetman 8-0 (4-0)

KONIEC: 8-0 – pogrom z rekordem Jankowskiego

Sędzia doliczył 2 minuty

88 min Witek uderzył z dystansu – broni Kurpas

85 min kontra 3 na 1, Podlacha uderzył obok bramki

78 min za Szyszkę wszedł Kaczmarczyk

76 min strzał Petrusa obok bramki

8-0 Jankowski, 75 min – Jankes zabrał piłkę obrońcy i zdobył 6. bramkę w meczu, czym pobił rekord klubowy 5 bramek!

75 min za Michalskiego wszedł Stefański, a w Grunwaldzie podwójna zmiana – za Kowalczyka wszedł Botor, a za Kowalczyka Podlacha

74 min strzał Twardocha obok dalszego słupka

72 min główkę Chwała wybija z linii Dolecki

71 min strzał Gajdy wybija Kurpas

7-0 Jankowski, 69 min – Ogłoza zagrał do Jankowskiego, który z 16 metrów zdjął pajęczynę z okienka bramki Hetmana

6-0 Jankowski, 67 min – zagranie Petrusa i błąd bramkarza na gola zamienił Jankowski

66 min za Huka wszedł Banasiewicz

63 min podwójna zmiana w Grunwaldzie – za Kozłowskiego wszedł Twardoch, a za Babisza Dolecki

5-0 Jankowski, 55 min – zagranie Poprawy za linię obrony do Jankowskiego, który w sytuacji sam na sam skompletował hat tricka

48 min Witek dośrodkował z wolnego, piłkę w polu karnym dziubnął Chwał – Kurpas sparował strzał w bok, dobitka ze spalonego w słupek

48 min Kozłowski ukarany żółtą kartką

48 min strzał Pisarka zza szesnastki broni Kurpas

46 min za Marcisza wszedł Zygoń, a w Grunwaldzie za Chmielarskiego – Oswald

Do przerwy: 4-0

45+1 min Petrus z dystansu obok bramki

Sędzia doliczył 1 minutę

43 min Wierdak urwał się lewą stroną i uderzył obok bramki i wychodzącego Kurpasa

43 min strzał Jankowskiego zza pola karnego broni Wiensz

4-0 Ogłoza, 35 min – obrońca Hetmana źle przyjął piłkę i ta trafiła za linię obrony do Babisza, który wyłożył futbolówkę Ogłozie, a ten strzelił do pustej bramki

33 min główkę Chwała broni przed linią Kurpas

29 min bomba Pisarka wysoko nad bramką

27 min groźne dośrodkowanie Wierdaka wybija Kurpas

25 min Kowalczyk uciekł lewą stroną i zagrał wzdłuż bramki, a tam Kozłowski w trudnej sytuacji wślizgiem trafił w boczną siatkę

23 min za kontuzjowanego Segdę wszedł Chwał

3-0 Jankowski, 20 min – Ogłoza wyprowadził kontrę Grunwaldu i zagrał na wolne pole do Jankowskiego, który uderzył obok wychodzącego bramkarza

18 min Jankowski uderzył z wolnego z 20 metrów tuż obok bramki

14 min po rogu Jankowskiego Ostrowski głową trafił w głowę obrońcy i piłka przeszła tuż nad poprzeczką

10 min strzał Gajdy zza pola karnego nad bramką

2-0 Ogłoza, 7 min – Babisz zagrał do Ogłozy, który z narożnika w ekwilibrystyczny sposób przelobował wychodzącego bramkarza

1-0 Jankowski, 5 min – Jankes skorzystał ze złego przyjęcia obrońcy i zza szesnastki uderzył pod poprzeczkę

2 min Kowalczyk zagrał za plecy obrońców do Jankowskiego, jednak napastnik Grunwaldu nie opanował piłki na śliskiej nawierzchni

Kurpas – Poprawa, Ostrowski, Wojtaczka, Chmielarski – Kowalczyk, Babisz (kpt), Petrus, Kozłowski – Ogłoza, Jankowski
Rezerwa: Botor, Dolecki, Oswald, Podlacha, Twardoch
Trener: Szyguła