Relacja na żywo z meczu Grunwald – Hetman

Grunwald – Hetman 6-1 (3-0)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 6-1 – pewne i wysokie zwycięstwo z liderem!

6-1 Kot, 89 min – Kowalczyk uprzedził obrońcę, wszedł w pole karne, dograł do Kota, który dopełnił formalności, strzelając 6. gola i wyrównał rekord klubu Jankowskiego, który swego czasu w meczu z Hetmanem (8-0) strzelił 6 goli

87 min Jankowski z wolnego i Kot nie sięgnął

85 min za Romańczyka wszedł Burdzik

83 min za D. Skorupę wszedł Ito

82 min strzał Kota obok bramki

79 min za Ogłozę wszedł Jankowski

77 min Ogłoza poszedł sam na przebój i w sytuacji sam na sam lobem trafił w poprzeczkę, dobitkę Taładego wybija bramkarz

75 min za Maciaszka wszedł Tałady

74 min po rogu Ogłoza głową obok bramki

72 min za kontuzjowanego Marcisza wszedł Pisarek

68 min D. Skorupa mijał rywali w polu karnym i zagrał do Kota, który w świetnej okazji chybił

Zieloni zwolnili i goście mają coraz więcej szans

66 min po rzucie wolnym Złocki głową strzela obok bramki

65 min za Szyszkę wszedł Huk

65 min K. Skorupa ukarany żółtą kartką

63 min strzał D. Skorupy nad bramką

62 min okazja gości – po dośrodkowaniu Zawiszy piłka przeszła obok słupka

60 min strzał Kowalczyka nad bramką

5-1 Kamiński, 57 min – zawodnik gości wychodzi sam na sam i trafia obok Stasiczka

55 min strzał Maciaszka centymetry obok bramki

5-0 Kot, 53 min – koncert Grunwaldu i Kota – po podaniu Maciaszka Kocik powtórzył wynik z niedzieli!

53 min za Raka wszedł Witek

4-0 Kot, 52 min – po podaniu Maciaszka Kot leżąc zdobywa 4. gola

46 min świetna okazja Ozakiego – jego strzał wybija bramkarz

46 min dwie zmiany u gości – zeszli Pielot i Leja, a weszli Zawisza i Marcisz, a w Grunwaldzie za Kubicę Ozaki

Do przerwy: 3-0

Sędzia doliczył 1 minutę

42 min Szyszka wrzuca z wolnego, Stasiczek wybija, Złocki dochodzi do piłki i wysoko nad bramką

41 min strzał Kota zza szesnastki tuż nad bramką

36 min faul przed polem karnym gości, Zieloni wykorzystują nieuwagę Hetmana i trafiają do siatki (Kot), ale sędzia powtarza wolnego

35 min dośrodkowanie Kamińskiego, strzał Pochopina zza szesnastki broni Stasiczek

34 min długa piłka Wojtaczki, bramkarz gości poślizgnął się, ale w odpowiednim momencie wstał i złapał piłkę

Lider tabeli na razie w defensywie i nie wie, co się dzieje

3-0 Kot, 22 min – Romańczyk z własnej połowy zagrywa na wolne pole do Kota, który w sytuacji sma na sam posłał piłkę do siatki i ustrzelił hat tricka

14 min po kontrze strzał Kota odbija bramkarz

2-0 Kot, 13 min – po rogu D. Skorupy w zamieszaniu najlepiej odnalazł się Kot i trafił do siatki

12 min bramkarz trafia w walczącego do końca o piłkę Kota, piłkę przejmuje Maciaszek i jego strzał wybija bramkarz

1-0 Kot, 11 min (karny)

11 min Kot faulowany w polu karnym – sędzia dyktuje KARNEGO

9 min Ogłoza poszedł za piłką do końca, bramkarz uprzedził go, ale wypuścił piłkę z rąk Ogłoza jednak nie sięgnął futbolówki

9 min Maciaszek schodzi z lewej strony do środka i zza szesnastki prawą nogą uderzył o centymetry obok słupka

5 min po rogu D. Skorupy strzał Kowalczyka zza pola karnego blokuje obrońca