Relacja na żywo z meczu Grunwald – Gwiazda

Grunwald – Gwiazda 2-2 (0-1)

KONIEC: 2-2 – podział punktów w historycznych derbach Halemby, emocje w końcówce sięgnęły zenitu

2-2 Kot, 93 min – po rogu Kowalczyka Kot na dalszym słupku trafił do siatki, mamy remis!

Zieloni ruszyli do przodu

1-2 Wojtaczka, 91 min (samobójcza) – po dośrodkowaniu Studnika Wojtaczka wślizgiem pokonał własnego bramkarza, który do końca walczył, aby złapać piłkę, ale nie zdołał jej zatrzymać; wybuch radości w obozie gości

Sędzia doliczył 3 minuty

90 min za Dziadzika wszedł Szaraniec

89 min Zdziech z wolnego obok bramki

86 min za Ogłozę wszedł Podlacha, a u gości za Byrskiego wszedł W.Grzywaczewski

85 min okazja gości, ale Wardzichowski źle trafił w polu karnym w piłkę

80 min okazja Skorupy, ale odskoczyła mu piłka i sfaulował obrońcę – ukarany żółtą kartką

80 min za Maciaszka wszedł Burdzik

79 min Dolecki ukarany żółtą kartką

77 min Poprawa ukarany żółtą kartką

76 min Kot dograł w pole karne, ale Skorupa został zablokowany

73 min Maciaszek z wolnego zza szesnastki nad bramką

73 min Chwieduk ukarany żółtą kartką

69 min nieporozumienie w obronie Grunwaldu Ostrowskiego z Poprawą, piłkę przejął Hiszpański, ale ubiegł go Stasiczek wybijąc piłkę

67 min za Thiela wszedł Skorupa

65 min znakomita okazja gości – Wardzichowski w polu karnym uderzył centymetry obok dalszego słupka

65 min za Talagę wszedł Duda

60 min Maciaszek zagrał z wolnego przed pole karne do Poprawy, który uderzył nad bramką

60 min Dworaczek ukarany żółtą kartką

1-1 Kot, 53 min (głową) – po dośrodkowaniu z wolnego Maciaszka Kot pokonał bramkarza głową

48 min po dośrodkowaniu Maciaszka Kot szczupakiem trafił w ręce bramkarza

46 min za Grzywę wszedł Studnik

Do przerwy: 0-1 – bardzo słaba gra Grunwaldu w pierwszej połowie

45 min Dolecki faulowany przed polem karnym – sędzia kończy pierwszą połowę

40 min Hiszpański urwał się lewą stroną obrońcom i dograł w pole karne, a tam Byrski uderzył obok bramki

34 min po rogu Byrskiego Lein głową uderzył nad bramką

30 min Hiszpański ukarany żółtą kartką

19 min Wojtaczka dośrodkował piłkę w szesnastkę, Kot zgrał głową na 15. metr do Thiela, który „dmuchnął” nad poprzeczką

11 min Maciaszek w polu karnym zakręcił obrońcą i uderzył obok dalszego słupka

5 min strzał Thiela odbija obrońca

0-1 Talaga, 2 min – Stasiczek zapędził się za pole karne przejmując piłkę, ale po chwili ją stracił i Talaga uderzył na bramkę nad obrońcami, piłka od poprzeczki odbiła się od boiska i wyszła w pole – sędzia uznał, że futbolówka odbiła się za linią