Relacja na żywo z meczu Grunwald – Gwiazda

Grunwald – Gwiazda 3-1 (2-0)

KONIEC: 3-1 – nie był to dobry mecz w wykonaniu Grunwaldu, ale najważniejsze, że zwycięski

94 min Trener Grunwaldu Michał Szyguła ukarany żółtą kartką

3-1 Tałady, 94 min – kontra Grunwaldu, długa piłka Burdzika, Kot odebrał piłkę obrońcy przy linii bocznej, wbiegł w pole karne i dograł do Taładego, który ustalił wynik

92 min róg gości, poszedł również bramkarz Wójcik, ale Zieloni wyszli z opresji

Sędzia doliczył 4 minuty

89 min za Ogłozę wszedł Burdzik

2-1 Witek, 87 min – Studnik zagrywa do Witka, ten mija zawodników Grunwaldu i pakuje piłkę do siatki Grunwaldu

87 min strzał Ito broni Wójcik

87 min Ogłoza wyszedł na czystą pozycję, ale uderzył obok bramki

86 min Tałady uciekł i jego strzał broni Wójcik

84 min rozgrywający bardzo dobre spotkanie Studnik uciekł lewą stroną i z kąta uderzył na bramkę Grunwaldu – Stasiczek odbił trudną piłkę

79 min w Grunwaldzie za Ozakiego wszedł Ito, a u gości podwójna zmiana – zeszli Dworaczek i Ceroń, a weszli Wypiór i Tomecki

76 min zmiana w Grunwaldzie – za K. Skorupę wszedł Romańczyk

76 min strzał Kowalczyka z wolnego broni Wójcik

73 min Talaga w polu karnym zablokowany wślizgiem w ostatniej chwili przez Poprawę

71 min Talaga przewrotką uderzył nad bramką

69 min zmiany w obu zespołach – w Gwieździe za Kordyjaka wszedł Wardzichowski, a w Grunwaldzie za Maciaszka Tałady

60 min Ozaki wchodzi w pole karne, ale obrońca odczytał jego podanie i wybił piłkę

58 min Studnik przy linii końcowej zza mocno dograł w kierunku bramki

56 min Szołtysik ukarany żółtą kartką

48 min Ogłoza ukarany żółtą kartką

46 min za Siadula wszedł Witek

Do przerwy: 2-0

45+1 min ponownie Kubica ruszył na przebój i dograł do Ozakiego; strzał Japończyka kapitalnie wybił Wójcik

45+1 min po podaniu Ozakiego Ogłoza strzela wprost w ręce Wójcika

37 min główka Kubica obok bramki

36 min strzał Dworaczka zza szesnastki zablokował w polu karnym Wojtaczka

32 min co za indywidualna akcja Kubicy! – minął kilku zawodników, wszedł w pole karne i dograł do Maciaszka, który uderzył centymetry nas bramką

31 min Studnik z wolnego nas bramką

29 min Siadul wychodzi sam na sam, ale w ostatniej chwili przyblokował go obrońca i strzał broni Stasiczek

2-0 Ogłoza, 27 min – bramkę poprzedził strzał Ozakiego w poprzeczkę, a w decydującym momencie Kot wyłożył futbolówkę Ogłozie, który podwyższył wynik na 2-0

21 min po rogu Kordyjak tuż nad bramką – setka gości

21 min Studnik zza pola karnego po rykoszecie obok bramki

19 min kolejny błąd w obronie, piłka przy wybiciu trafiła w zawodnika gości, Kordyjaka, ale nie skorzystał z prezentu i piłkę wybił Poprawa

Lepiej spisują się goście, a trafił Grunwald

1-0 Ogłoza, 17 min – Maciaszek zagrywa do Ogłozy, który zdecydował się na strzał zza szesnastki i trafił przy słupku!

16 min nieporuzumienie Ostrowskiego ze Stasiczkiem, na szczęście wybija Ostrowski

15 min Kot pada w sytuacji sam na sam po straciu z rywalem – sędzia pokazuje grać dalej

12 min po wolnym Studnika broni Stasiczek

12 min K. Skorupa ukarany żółtą kartką za faul

10 min Studnik wrzucił piłkę z lewego skrzydła – groźna piłka, ale wyszła za linię końcową

8 min główka Siadula w kierunku bramki Grunwaldu – obrońcy wybijają piłkę

8 min za kontuzjowanego Dziadzika wszedł Kordyjak

4 min prostopadła piłka do Siadula, który zbyt wcześnie zdecydował się na strzał zza pola karnego – broni Stasiczek

Stasiczek – Poprawa, Wojtaczka, Ostrowski, K. Skorupa – Kubica, Kowalczyk – Maciaszek, Ogłoza, Ozaki – Kot (kpt)
Rezerwa: Lomania – Burdzik, Ito, Romańczyk, Sobstyl, Tałady, Wadas
Trener: Szyguła