Relacja na żywo z meczu Grunwald – Górnik 09

Grunwald – Górnik 09 1-4 (0-3)

KONIEC: 1-4

1-4 Parzniewski, 91 min – honorowe trafienie w okienko

0-4 Bogdański, 90 min – po strzale Nowaka odbita piłka trafiła pod nogi Bogdańskiego w polu karnym, który pokonał Lamliha

Sędzia doliczył 2 minuty

89 min strzał Bogdańskiego w sytuacji sam na sam wybija Lamlih

Kilka strzałów gości, ale bardzo niecelnych

85 min za Gąsiora wszedł Pryszcz

84 min żółtymi kartkami ukarani Kurtok i Parzniewski

81 min u gości za Dudę wszedł Utzmann, a w Grunwaldzie za Malca Parzniewski

Goście znacznie spuścili z tonu, coraz więcej akcji Grunwaldu

67 min za Huziora i Ptaszka weszli Augustyn i Walendowski

66 min strzał Bryka broni Lamlih

62 min Lamlih wybija na róg strzał zza pola karnego

60 min po dośrodkowaniu Malca Ogłoza uderzył głową niecelnie

56 min strzał Świerczyny z wolnego broni Bogacki

46 min zmiany – u gości za Golasza i Małolepszego weszli Bryk i Gondzik, a w Grunwaldzie za Fireckiego wszedł Świerczyna

Do przerwy: 0-3

44 min Kowalski sam na sam – wybija Lamlih

35 min strzał Bogdańskiego z dystansu wybija Lamlih

0-3 Kowalski, 25 min – Duda dograł z prawego skrzydła w pole karne, Kowalski uderzył po raz drugi nie do obrony

0-2 Dylewski, 19 min – zawodnik gości dmuchnął kapitalnie z dystansu w okienko

17 min kontra gości – Bogdański uderzył obok bramki

0-1 Kowalski, 9 min – rzut wolny spod linii bocznej, piłkę w polu karnym od Małolepszego otrzymał Kowalski i strzałem w długi róg przy słupku dał prowadzenie gościom

8 min Skorupa ukarany żółtą kartką

6 min Golasz uderzył z wolnego z 25 metrów, Lamlih sparował piłkę, dobitka Kowalskiego również obroniona przez bramkarza Grunwaldu

2 min pierwsza okazja gości – nieprzyjemny strzał Bogdańskiego broni Lamlih

Lamlih – Wojtaczka, Poprawa, Gąsior, Malec (kpt), Babisz, Kowalcze, Bartoszek, Skorupa, Firecki, Ogłoza
Rezerwa: Pryszcz, Parzeniewski, Świerczyna, Wojtyczka
Trener: Bratek