Relacja na żywo z meczu Grunwald – GKS II

Grunwald – GKS II 1-4 (1-2)

KONIEC: 1-4 – kolejna porażka Zielonych

90 min Żebrowski ukarany żółtą kartką

88 min Ito ponownie niecelnie

86 min za Zmysłę wszedł Mantykiewicz

83 min strzał Ito obok bramki

82 min u gości za Partykę wszedł Lach, a w Grunwaldzie za Kozłowskiego Romańczyk i za Ostrowskiego Wadas

76 min za Wojtaczkę wszedł Ito

75 min Partyka uderzył obok bramki

74 min strzał Ogłozy tuż obok słupka

73 min za Pietrzyka wszedł Król

70 min za Maciaszka wszedł Tałady

67 min za Krawczyka wchodzi Korus

67 min główkę Kozłowskiego broni Królczyk

64 min świetna okazja gości – Partyka uderzył nad bramką

57 min Zając zza pola karnego trafia w słupek!

1-4 Pietrzyk, 56 min – po podaniu Zająca Pietrzyk dobija Grunwald

1-3 Pietrzyk, 55 min – zawodnik gości lobem posyła piłkę obok Stasiczka

54 min Kowalczyk ukarany żółtą kartką

52 min strzał Wodnickiego wybija Stasiczek

51 min świetna okazja gości, strzał Zająca wybija Stasiczek

48 min Komandera z wolnego obok bramki

Do przerwy: 1-2

45 min Pietrzyk ukarany żółtą kartką

1-2 Maciaszek, 43 min – po rzucie różnym Maciaszek w gąszczu nóg zdobył gola kontaktowego

42 min za Ślusarczyka wszedł Zając

39 min D. Skorupa zagrał świetną, długą piłkę do Maciaszka, ale ten strzelił obok bramki

33 min Sobstyl ukarany żółtą kartką

30 min strzał Ogłozy obok bramki

26 min strzał D. Skorupy obok bramki

26 min strzał Ślusarczyka wybija Stasiczek

25 min D. Skorupa zza pola karnego obok bramki

24 min Bramkarz uprzedza w ostatniej chwili Kozłowskiego i wybija na aut

19 min Bród ukarany żółtą kartką

16 min strzał Komandery odbija się od poprzeczki i piłka wychodzi na aut

15 min główka Ślusarczyka obok bramki

0-2 Pietrzyk, 8 min – po dośrodkowaniu z prawej strony Patryki Pietrzyk głową zmusił do kapitulacji Stasiczka

7 min okazja do wyrównania – strzał Ogłozy wybija Królczyk, a obrońcy wyjaśniają sytuację

6 min okazja gości, strzał Krawczyka obok bramki

0-1 Komandera, 6 min – po rzucie różnym Komandera najlepiej spisał się pod bramką

2 min strzał Wodnickiego, na linii strzału stanął Ślusarczyk i piłka wyszła na aut

Stasiczek – Sobstyl, Wojtaczka, Ostrowski, Bernacki – Kowalczyk, Kubica – D. Skorupa – Maciaszek (kpt), Ogłoza, Kozłowski
Rezerwa: Romańczyk, Wadas, Tałady, Ito
Trener: Szyguła