Relacja na żywo z meczu Grunwald – AKS

Grunwald – AKS 1-0 (1-0)

KONIEC: 1-0 – multum sytuacji Grunwaldu niewykorzystanych, mogło się to zemścić, ale świetnie bronił Lamlih

95 min. Za Spalonego wchodzi debiutujący 15-letni Kopiczko

92 min. Zamojda z wolnego – Lamlih przenosi piłkę nad bramką

90 min. Po dośrodkowaniu Spalonego z rogu Ogłoza nie trafił w piłkę przed bramką

Sędzia doliczył 4 minuty

88 min. Spalony głową obok bramki

85 min. Co za okazja gości – Polak mógł dogrywać, ale uderzył i Lamlih obronił

84 min. Marciniak ukarany żółtą kartką

84 min. Dreszer obok bramki

83 min. Za Rutkowskiego wszedł Ogłoza

81 min. Strzał Dreszera pod brzuchem puszcza bramkarz i Spalony dobija ze Spalonego

80 min. Strzał Zamojdy wybija Lamlih

77 min. Kowalski wykłada piłkę do Rutkowskiego, który w sytuacji sam na sam strzela obok dalszego słupka

75 min. Strzał Kowalskiego tuż nad bramką

74 min. Zamojda dośrodkowuje w pole karne o strzał Frankowskiego cudem broni Lamlih

70 min. Spalony z rogu trafił w słupek

68 min. Podwójna zmiana u gości – zeszli Fijoł i Piszczek, a weszli Frankowski i Marciniak

67 min. Strzał Kowalskiego wybija Szczepek

64 min. Okazja Grunwaldu do pustej – Kowalski z lewej dograł w pole karne, w piłkę nie trafił Rutkowski, dotarła ona do Spalonego, który z kilku metrów strzelił nad pustą bramką

62 min. Okazja Grunwaldu – Dreszer z obrońcą na plecach ze skrzydła uderza w bramkarza

59 min. Za Kowynię wszedł Rutkowski

57 min. Polak ukarany żółtą kartką

55 min. Po krótko rozegranym rogu i wrzutce Nowaka Kubisz uderzył nad bramką

53 min. Po dośrodkowaniu Polaka Poprawa wybił piłkę spód nóg zawodnika gości

50 min. Setka Grunwaldu – Kowalski z klepy ze Spalonym i w sytuacji sam na sam chciał przelobować Szczepka, który był czujny i złapał piłkę

49 min. Po rogu Biernackiego Kubisz głową trafił wprost w ręce Lamliha

Oba zespoły przystąpiły do II połowy bez zmian

Do przerwy: 1-0

45+1 min. Malec wysoko nad bramką

Sędzia doliczył 1 minutę

45 min. Zamojda ukarany żółtą kartką

43 min. Spalony ukarany żółtą kartką

43 min. Dośrodkowanie w pole karne gości, bramkarz wybija piłkę, spada ona pod nogi Malca, który posyła lob i z linii piłkę wybija głową Przybylski

42 min. Spalony dośrodkował z wolnego, niepilnowany Malec uderzył obok bramki głową, a miał mnóstwo czasu

40 min. Dośrodkowanie z wolnego gości – na szczęście zawodnik AKS-u mija się z piłką

38 min. Strzał Piszczka niecelny

1-0 Zuga, 35 min. – Strzał Kowalskiego wybija bramkarz, do piłki dobiega Zuga i strzela nie do obrony

33 min. Za kontuzjowanego Lisa wchodzi Biernacki

33 min. Kowalski chciał zagrać na wolne pole do Spalonego, obrońca głową wybił piłkę… wprost pod nogi Spalonego, który w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza

24 min. Dreszer zagrywa z lewej strony przed bramkę do Kowalskiego, który uderza obok bramki

21 min. Piszczek miesza obronę i oddaje strzał z 15 metrów po ziemi – Lamlih broni

20 min. Strzał Kowalskiego obok bramki

17 min. Pierwsza – w końcu – świetna okazja Grunwaldu – Kowalski otrzymuje prostopadłe podanie, wchodzi w pole karne, mija bramkarza i posyła piłkę w kierunku bramki, jeszcze ofiarnym wślizgiem Kubisz wybija piłkę na słupek

Grunwald dzisiaj na żółto-czarno, goście na zielono. Halembianom dzisiaj bardzo często mylą się kolory i co chwilę podają przeciwnikowi.

11 min. Zamojda uderzył mocno z dystansu, piłka skozłowała i Lamlih w ostatniej chwili z trudem wybił piłkę na róg

Kilka godzin przed meczem popadało, a teraz (10.55) świeci słońce.

Lamlih – Poprawa, Pokorski, Szymański, Kowynia – Malec, Kowalski (kpt), Babisz, Dreszer, Zuga, Spalony
Rezerwa: Merta – Rutkowski, Ogłoza, Bartoszek, Wojtaczka, Skrzypek, Kopiczko
Trener: Wawoczny (w zastępstwie Bratka)