Relacja na żywo z meczu Grunwald – AKS II

Grunwald – AKS II 5-0 (3-0)

KONIEC: 5-0

5-0 Kasprzyk, 92 min – Kasprzyk ruszył do końca za piłką zagraną przez Wojtaczkę, powalczył i odebrał ją obrońcy, wszedł w pole karne i uderzył w krótki róg ustalając wynik

86 min za Sobstyla wszedł debiutant Wadas

84 min strzał Kasprzyka obok bramki

83 min bramkarz gości opuścił swoją świątynię, ale Kot głową uderzył obok bramki

82 min za Marciniaka wszedł Skuła

81 min za Maciaszka wszedł Kasprzyk

78 min Dolecki kulnął piłkę obok bramkarza, ale z linii wybił ją obrońca

76 min Kot zagrał na wolne pole do Burdzika, którego dogonił obrońca i zablokował strzał

76 min za Marcola wszedł Weiner

75 min po dalekim zagraniu Poprawy Maciaszek uderzył obok bramki

71 min za Ogłozę wszedł Podlacha

67 min u gości za Małka wszedł Sigulski, a w Grunwaldzie za Skorupę Burdzik

67 min po wrzutce Maciaszka Kot uderzył głową tuż obok słupka

65 min świetna okazja Maciaszka – uderzył niestety centymetry nad bramką

4-0 Poprawa, 60 min – po rogu Maciaszka Poprawa na dalszym słupku uderzył przy przeciwległym słupku

51 min Maciaszek z wolnego zagrał na dalszy słupek, a tam w piłkę nie trafił Dolecki

46 min trzy zmiany u gości – zeszli Michna, Mecner i Woźniak, a weszli Lis, Borowski i Walczak, a w Grunwaldzie w bramce za Stasiczka wszedł Kurpas

Do przerwy: 3-0

39 min Ogłoza zagrał w uliczkę do Skorupy, który w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z bramkarzem

35 min po strzale Kota piłkę z bliska dobija do siatki prawy obrońca Sobstyl – sędzia odgwizdał spalonego

34 min strzał Maciaszka zza szesnastki obok bramki

33 min Ogłoza zagrał do Maciaszka niestety za plecy, w polu karnym o piłkę powalczył jeszcze Kot, ale obrońcy wybili piłkę

3-0 Skorupa, 31 min – po rzucie wolnym Wojtaczki Kot zgrał piłkę w polu karnym, a w zamieszaniu Skorupa uderzył nie do obrony

2-0 Ogłoza, 22 min – strzał Skorupy zablokował obrońca, pomocnik Grunwaldu przejął piłkę i dograł na 16. metr do Ogłozy, który wyszedł sam na sam, minął bramkarza i posłał piłkę do bramki, tam obrońca zdążył zablokować futbolówkę na linii, ale przy dobitce w długi róg był bezradny

20 min Maciaszek wrzucił z wolnego i obrońca AKS-u zdjął piłkę z głowy Kota wybijając na róg

1-0 Kot, 12 min – Poprawa zagrał piłkę z własnej połowy za plecy obrońców, Kot umiejętnie zastawił futbolówkę i uderzył z pół woleja w róg bramki

8 min Maciaszek z prawej strony dograł przed bramkę do Skorupy, któremu strzał utrudnił obrońca wślizgiem i pomocnik Grunwaldu strzelił obok bramki

2 min Chmielarski ruszył lewą stroną, dograł na 16. metr do Kota, który zostawił piłkę Maciaszkowi, a ten uderzył obok bramki

„Zieloni” dzisiaj bez trójki podstawowych zawodników – Jankowskiego (pauzuje za kartki), Ostrowskiego i Thiela

Stasiczek – Sobstyl, Poprawa, Wojtaczka, Chmielarski – Maciaszek, Dolecki, Kowalczyk, Skorupa – Ogłoza, Kot (kpt)
Rezerwa: Kurpas – Burdzik, Kasprzyk, Kubica, Podlacha, Wadas
Trener: Szyguła